9. února 2018 14:24 Lidovky.cz > Byznys > Firmy a trhy

Novým generálním ředitelem Vodafonu bude Dvořák

Nový generální ředitel Petr Dvořák. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Nový generální ředitel Petr Dvořák. | foto: Twitter - Vodafone

PRAHA Novým generálním ředitelem české pobočky Vodafonu se stal Petr Dvořák (45), který byl dosud pověřený řízením firmy. Funkci převzal po Jiřím Báčovi, který z osobních důvodů rezignoval v lednu. V pátek to řekli zástupci Vodafonu. Dvořák dosud ve Vodafonu působil jako viceprezident pro nefiremní zákazníky. Z této pozice měl na začátku letošního roku přejít do čela firmy Vodafone Malta. Na toto místo bude Vodafone hledat jiného kandidáta.

Nový generální ředitel českého Vodafonu své zkušenosti s businessem sbíral již od ukončení studií na vysoké škole jako manažer ve společnosti Lybar. Dva roky poté strávil v marketingu společnosti Nestlé.

Jeho kariéra v oboru telekomunikací začala v roce 2001, kdy nastoupil do společnosti T- Mobile. Tam působil na různých manažerských pozicích více než deset let, později stál v čele marketingové divize. V posledních měsících se podílel také na vedení oddělení firemních zákazníků.

Vodafone Czech Republic je od roku 2005 součástí jedné z největších telekomunikačních skupin na světě Vodafone Group. V České republice poskytuje služby více než 3,7 milionu zákazníků. Jeho síť LTE pokrývá 99 procent tuzemské populace.

09.února 2018 v 14:17, příspěvek archivován: 09.února 2018 v 14:24

Máme nového generálního ředitele, ve Vodafonu ale nový není ☺️ Petr Dvořák byl doposud viceprezidentem pro nefiremní zákazníky, od teď se stará o celý český Vodafone. Gratulujeme✌️ https://t.co/cXY2h7t37R

ČTK

Letní pohledy ke stažení: Vytiskněte, vymalujte a pošlete
Letní pohledy ke stažení: Vytiskněte, vymalujte a pošlete

Chcete někomu udělat radost pohledem, který domalujete a vybarvíte s dětmi? Připravili jsme celou sérii, kterou si zdarma stáhnete. Využít ji mohou i účastníci našeho Letního kolotoče.