Pondělí 25. května 2020svátek má Viola 13 °C dešťové přeháňky Předplatné LN
Lidovky.cz > Byznys > Firmy a trhy

Startuje Mobil.cz – první virtuální operátor s internetem zdarma

Mobil.cz – virtuální operátor skupiny Mafra vstupuje na trh. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Mobil.cz – virtuální operátor skupiny Mafra vstupuje na trh. | foto: Reprofoto

PRAHA Na český trh vstupuje virtuální operátor Mobil.cz se svou předplacenou kartou. Jako první přináší mobilní internet zcela zdarma. Minuta volání do všech sítí stojí pouze 2,50 korun a SMS 1,50. Virtuální operátor mediálního domu Mafra, do kterého patří i server Lidovky.cz, funguje v síti T-Mobile.

Od pondělí začne Mobil.cz nabízet všem svým zákazníkům připojení zdarma s limitem FUP ve výši 200 MB platným 30 dní od první aktivace nebo každého dobití. Po vyčerpání tohoto limitu se rychlost připojení sníží, uživatelé ale neplatí žádné další poplatky a mohou internet dále využívat, byť s nižší rychlostí.

Do datového limitu se navíc nezapočítávají servery skupiny Mafra (například Lidovky.cz, iDNES.cz, Óčko.tv nebo AAApoptávka.cz). S každým dobitím se limit obnoví. Uživatel má tedy k dispozici pro připojení plnou rychlostí dalších 200 MB po 30 dní. Celou dobitou částku ale může využít pro volání či posílání zpráv.

Inzerce virtuálního operátora Mobil.cz.

Inzerce virtuálního operátora Mobil.cz.

Inzerce virtuálního operátora Mobil.cz.

Inzerce virtuálního operátora Mobil.cz.

Mafra služby nabízí s využitím sítě nejrychlejší české sítě T-Mobile. „Mobil.cz se tak stává skvělou alternativou pro všechny majitele chytrých telefonů, kteří potřebují internet jen občas a bojí se dalších nákladů. Výhodnou cenu za volání i internet zdarma mohou zákazníci Mobil.cz získat bez jakýchkoli závazků a napořád,“ říká Roman Latuske, člen představenstva skupiny Mafra.

„Díky kombinaci internetu zdarma a nejnižších cen za volání a SMS se stává Mobil.cz nejvýhodnější předplacenou kartou na trhu,“ upozorňuje Roman Latuske. Již základní kredit ve výši 200 korun, který zákazník získá na kartě, vystačí například na 80 minut volání do kterékoli české pevné i mobilní sítě nebo na odeslání 133 SMS.

Cena za minutu volání je s Mobil.cz dokonce nižší než ve většině paušálních tarifů ostatních mobilních operátorů v Česku.

Kde koupit SIM a dobít kredit

Dobíjet kredit lze hned od spuštění na všech obvyklých místech. K dispozici je on-line dobíjení na stránkách www.mobil.cz. Kromě toho lze koupit dobíjecí kupony v hodnotách 250 korun a 400 korun ve většině trafik, u benzinových pump a na dalších místech.

Dobít kredit si lze také na terminálech Sazky, v bankomatech, elektronickém bankovnictví většiny českých bank a v dobíjecích terminálech. Pokud na dobíjecím místě zákazníci nenajdou logo Mobil.cz, postupují stejně jako při dobíjení služby T-Mobile Twist. Systém automaticky zajistí dobití jejich kreditu v síti Mobil.cz.

Inzerce virtuálního operátora Mobil.cz.
Premium

Bubeník z Mandrage: Víťa sebral odvahu, kterou nikdo z nás nenašel a rozsekl to

Matyáš Vorda | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Na bicí hraje od svých devíti let. V deseti s kamarádem Víťou Starým založil kapelu Mandrage, která se za devatenáct...

Premium

Android Auto a CarPlay v každém autě. Poradíme vám, jak na to

ilustrační snímek | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Chcete používat oblíbenou navigační aplikaci na displeji v autě místo telefonu? Přečtěte si, jak to udělat a neutratit...

Premium

Leoš Mareš: Není to jen o talentu, ale o schopnosti si peníze udržet

Leoš Mareš by mohl získat titul syn roku. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Krach, zhroucení, deprese, obavy o budoucnost a pátrání po smyslu vlastní existence. To jsou emoce, které v těchto...

SOUTĚŽ: Vyhrajte luxusní balíček s kolekcí od Rituals
SOUTĚŽ: Vyhrajte luxusní balíček s kolekcí od Rituals

Dopřejte si chvilku odpočinku, kterou vám provoní kosmetika z řady The Ritual of Jing. Právě tu teď totiž můžete vyhrát.