Neděle 3. července 2022, svátek má Radomír
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Kdo je větší celebrita? Iveta, nebo Agáta? Máme důkaz

Média

  8:36
Tak copak byla největší bulvární událost víkendu? Netušíte? Ano, máte pravdu, Iveta Bartošová nám opět něco provedla. Vařila. Tedy přesněji řečeno nevařila, ale tvrdila opak.

Agáta Hanychová foto: Pavel Gwužď, NextFoto

Nový televizní pořad o vaření populárních hvězdiček má ukázat to, jak se naše slavné celebrity dokáží vyrovnat s vařečkou a se servírováním pokrmů hostům. A že to nejsou hosté ledajací - česká hystericky se projevující zpěvačka takto hostí například přestárlou pornoherečku Dolly Buster, pseudoskandály vyhledávající modelku Agátu Hanychovou či slovenskou profesionální celebritu Noru Mojsejovou.

Která z nich umí lépe vařit není doposud známo, ale už teď je jisté, že to Iveta pravděpodobně nebude. Proč? Hned z několika důvodů.

Namísto do svého domku pozvala své hosty do bytu své právničky! Že by doma měla ještě nepořádek po Pomeje? A aby toho nebylo málo nechala svou právničku hostům i vařit a její kulinářské výtvory pak vydávala za své. Ale vrchol měl teprve přijít - Iveta při servírování namočila do polévky svůj palec!!! Brrr. Otřesný zážitek. Být celebritou zkrátka není snadné.

Mimochodem - kdo je to vlastně celebrita? A je větší celebrita Iveta, nebo ji snad předstihla Agáta? Stačí si trošku pohrát s internetovým vyhledávačem a hned je jasno. Zatímco na po zadání jména Agáta Hanychová vás počítač odkáže na 179 000 stránek, u Ivety je to téměř o sto tisíc víc. Bravo.

Je to však dost k tomu, aby se tyto ženy přiblížily k české celebritě absolutní? Kdepak, na Karla Gotta ukazuje 709 000 odkazů. Skvělé, ale i jeho internetová popularita však musí blednout závistí před popularitou celebrity úplně nejvyšší - Michaela Jacksona. Ta Gottova by se do Jacksonovy vešla více než 115 krát.

Cesta do Chorvatska 2022: Jak projet rozkopané Slovinsko a tankovat v Maďarsku

Premium Dobrá zpráva pro dovolenkáře mířící autem na Jadran. Cesta byla letos hladká, na nejrychlejší trase přes Vídeň, Graz...

Zbraně, které zaskočily Putina: „Muskovo“ bombardování

Premium Už druhý den po nočním překročení hranic měli triumfálně projíždět centrem Kyjeva, po čtyřech měsících místo toho vězí...

Jet sto třicet, nebo zpomalit? Na dálnici můžete uspořit litry paliva

Premium Ceny paliv opět atakují rekordy. Také si všímáte, o kolik víc řidičů jezdí poslední měsíce „na spotřebu“? Vyzkoušeli...

Mohlo by vás zajímat