19. dubna 2011 17:13, aktualizováno  17:49 Lidovky.cz > Byznys > Média

Klausovo chilské video zparodoval i Jay Leno

Klausovi se zalíbilo chilské protokolární pero | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Klausovi se zalíbilo chilské protokolární pero | foto: youtube.com

NEW YORK Video, na kterém český prezident Václav Klaus údajně krade pero, obletělo svět a dostalo se do mnoha věhlasných zahraničních médií. Nakonec si z něj vystřelil i známý americký moderátor Jay Leno ve své noční show.

V parodickém videu však český prezident hraje pouze "druhé" housle, hlavním hrdinou a protřelým zlodějem je na něm chilský prezident Sebastián Piňera.

"Ale pozor, ta historka má pokračování. Video z konference jsme zanalyzovali a zjistili jsme, že oba prezidenti pracují v týmu," uvedl svou verzi nahrávky Jay Leno. A upozornil diváky, aby tentokráte svou pozornost zaměřili na chilského prezidenta.

Video je samozřejmě upravené a dvojník, který na něm představuje chilského prezidenta si opravdu servítky nebere. Místo nenápadných manipulací s kradeným předmětem pod stolem si pero rovnou nacpe do kapsy. A ani to mu nestačí, zalíbí se mu i vlaječky a nakonec sklenice s vodou.  

Čtěte také

Podívejte se na původní video z tiskové konference

Lidovky.cz

Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!

Najdete na Lidovky.cz