Čtvrtek 12. prosince 2019svátek má Simona 1 °C déšť se sněhem Předplatné LN
9. listopadu 2010 10:57 Lidovky.cz > Byznys > Média

Sorry za soukromé vztahy Dary Rolins

Dara Rolins | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Dara Rolins | foto: Ondřej Němec, Lidové noviny

Zpěvačka Dara Rolins se umí rozcházet s grácií. Vzhledem k tomu, že nemá ráda, když ji partneři vyznávají lásku, případně řeší další osobní problémy, přes média, napsala bulvárním deníkům o rozchodu s Matějem Homolou kvůli nějaké jiné blondýně jen pár textových zpráv. "Nic nebude jako dřív. Asi mi pukne srdce," stálo ve zprávě Blesku.

"To nejde ustát. Jenom teď nic nechápu. Proč vykřičel do médií, jak mě miluje a chce se mnou další dítě? I pro mě bylo překvapením, že měl potřebu dát veřejně najevo, co ke mně cítí," pokračovala v držení trendu nezahlcovat média věcmi ze soukromého života Dara. Stejné SMS cituje i Aha!, jen občas jsou v nich věty navíc, občas je jich méně. Holt není nad udržování soukromí ve vztazích.

Aha! se dnes dopouští hned dvou svých tradičních "zločinů". Deník zkrátka nemá nic zajímavého, aby se prodával, a tak si vymyslí titulek, který nijak nekoresponduje s obsahem článku uvnitř. Respektive s ním má cosi společného jen velmi volně. Dnes tak Aha! informuje, že "Veronika Žilková po vyhazovu ze StarDance skončila v nemocnici", což je na titulní straně doprovozeno fotkou nenalíčené Žilkové, podle které by člověk v její obzvláště těžký kolaps bez problémů uvěřil. Teprve uvnitř listu se dozvíte, že Žilková jela do nemocnice za svoji dcerou Kordulou, která tam leží s horečkami. Blesk má uvnitř prakticky stejný titulek, ale v jeho rámci aspoň "férově" přiznává, že v nemocnici skončila herečka "S dětmi!". Navíc se z Blesku dozvíte i to, že horečku má nejen Kordula, ale i Žilkové syn Vincent. Nicméně, až se dočtete, že "Žilková skončila na psychiatrii", bude to pravděpodobně proto, že jela navštívit svoji dceru Agátu.

Druhým zločinem Aha! je opakování modelu, kdy deník napíše něco o herečce/herci, abyste se pak dozvěděli, že se ji/mu to stalo v nějaké roli, ponejspíš v nějakém stupidním seriálu. Podle Aha! herečce Sandře Novákové "Feťák znetvoří obličej!". Stalo se tak ale jen jako, při natáčení Ordinace v růžové zahradě 2. Gratulujeme Nově i Novákové. Toho jejího půvabného ksichtíku by bylo škoda.

Na závěr zacitujme ještě z humoristického měsíčníku Sorry. Nejde sice o bulvár, ale zato je se Sorry fakt PrDel. Tedy pravá demokratická legrace, jak zní podtitul měsíčníku. Ve své anketě tentokrát autoři rozebírají konec vztahu Pomejí. "V polovině října bylo manželství mezi paní Ivetou Bartošovou a panem Jiřím Pomeje vcelku bez velkých průtahů rozvedeno. Ivetce zbyl chlast a otylý Artík, Jiříkovi zase dluhy, takže by se dalo říct, že je vlastně vše při starém," zhodnotili v Sorry největší bulvární událost posledních týdnů. Lépe to snad ani popsat nešlo.

Premium

Sedí s drahými mobily, dětem kupujeme kartáčky my, říká režisérka Výměny

Jana Rezková | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Kreativní producentka a režisérka Jana Rezková natáčí už patnáct let úspěšnou reality show Výměna manželek. Navštívila...

Premium

Konzumace jídla několikrát denně je klišé, tvrdí výživový poradce Fořt

Renomovaný výživový poradce Petr Fořt | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Napsal více než dvacet knih o zdravém životním stylu a boji s obezitou. Petr Fořt tvrdí, že žádný obecně platný návod...

Premium

Ztracenou vášeň nastartuje nevěra, vyvolává ohrožení, míní sexuoložka

nevěra - ilustrační foto | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Jste s partnerem už pár let, ale jen matně si vzpomínáte na dobu, kdy jste se sebe navzájem nemohli dočkat a hořeli...