22. června 2014 6:30 Lidovky.cz > Byznys > Média

V Televizních novinách místo Borhyové usedne Kloubková

V Televizních novinách TV Nova se v neděli 22. června představí nová... | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy V Televizních novinách TV Nova se v neděli 22. června představí nová... | foto: ČTK

PRAHA V Televizních novinách TV Nova se v neděli 22. června večer představí nová moderátorská dvojice. Lucii Borhyovou, která odchází na plánovanou mateřskou dovolenou, vedle Reye Korantenga nahradí moderátorka Kristina Kloubková (37). Borhyová se má v budoucnu do moderátorského křesla ale opět vrátit.

Kloubková dosud vystupovala v Poledních, Odpoledních a Ranních Televizních novinách a v relaci Snídaně s Novou. Borhyová se s diváky rozloučila již tuto středu, a to přímo ve vysílání této nejsledovanější zpravodajské relace.

V kategorii osobnost televizního zpravodajství zvítězila Lucie Borhyová

V kategorii osobnost televizního zpravodajství zvítězila Lucie Borhyová

"Jsem velmi potěšena, že budu zastupovat Lucku po dobu její mateřské dovolené. Je to pro mě splnění snu a obrovská výzva, beru to velice zodpovědně a pevně věřím, že budu nejen pro diváky, ale hlavně pro Reye dobrou partnerkou, o kterou se bude moci opřít," uvedla Kloubková.

Ředitel zpravodajství a sportu skupiny Nova Martin Švehlák připomněl, že Borhyová s Novou spolupracuje již víc než patnáct let a po návratu z mateřské dovolené má tato spolupráce pokračovat.

Televizní noviny TV Nova jsou dlouhodobě nejsledovanější zpravodajskou relací na českém trhu. Televize nedávno v souvislosti se spekulacemi o moderátorských změnách uvedla, že neplánuje ukončení spolupráce s žádným ze stávajících moderátorů.

Lidovky.cz, ČTK