13. června 2013 17:04 Lidovky.cz > Byznys > Moje peníze

Jsou Nečasovy dny v premiérském křesle sečteny? Můžete se vsadit

Premiér Petr Nečas navštívil 5. června záplavami postiženou chemičku Lovochemie v Lovosicích.  | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Premiér Petr Nečas navštívil 5. června záplavami postiženou chemičku Lovochemie v Lovosicích. | foto: ČTK

PRAHA Lidé si mohou vsadit na to, že premiér Petr Nečas v důsledku nočního zásahu policie v úřadu vlády skončí ve funkci. Zkusit štěstí můžete i sázkou na konání předčasných voleb nebo ukončení činnosti vládní ODS.

Na konec premiéra ve funkci si lze u sázkové kanceláře Tipsport vsadit s kurzem 1,50:1. Na konání předčasných sněmovních voleb ještě v letošním roce mohou lidé sázet s kurzem 2:1.

ČTĚTE TAKÉ:

"Vsadíte-li na to, že se začátkem letních prázdnin padne celá vláda, násobí se vklad trojnásobkem vsazené částky," uvedl mediální zástupce sázkové kanceláře Michal Peterka.

Kurzem 15:1 sázkoví bookmakeři vyjádřili možnost, že tradiční strana ODS po dvou dekádách ukončí fungování na politické scéně.

V sídle kabinetu ve čtvrtek nad ránem zasahovalo komando Útvaru pro odhalování organizovaného zločinu. Zadrželo mimo jiné ředitelku premiérova kabinetu Jana Nagyovou.

Policie podle médií zadržela bývalého šéfa poslaneckého klubu ODS Petra Tluchoře, někdejšího poslance a ministra zemědělství Ivana Fuksu (ODS), šéfa úřadu vlády Lubomíra Poula či exšéfa Vojenského zpravodajství a nynějšího ředitele Správy státních hmotných rezerv Ondreje Páleníka.

Lidovky.cz, ČTK