8. dubna 2013 11:50 Lidovky.cz > Byznys > Moje peníze

Porazíte fenku Ameli? Poslední šance vyhrát 30 tisíc v Chytrém portfoliu

Fenka Ameli investuje v Chytrém portfoliu. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Fenka Ameli investuje v Chytrém portfoliu. | foto: Lidovky.cz

PRAHA Dokážete sestavit ideální akciové portfolio, které bude vydělávat? Na serveru Lidovky.cz opět startuje investiční soutěž Chytré portfolio, ve které si bez rizika můžete vyzkoušet investování na burze a k tomu vyhrát až 60 tisíc korun. Své úspěchy můžete porovnávat podobně jako předloni se zástupcem říše zvířat. Tentokrát s fenkou Ameli.

Ameli přijela ze San Cristobalu de las Casas z Chiapasu z jižního Mexika v roce 2011 a už tu zůstala.

Fenka Ameli investuje v Chytrém portfoliu.

Fenka Ameli investuje v Chytrém portfoliu.

Jedinečnost spojení francouzského pudla a maltézského psíka se v ní projevuje hravostí, chytrostí a oblibou lidské společnosti, zvlášť v době stolování.

Její nadhled a odstup jí řídil při výběru z akciových titulů na pláži koupaliště Lhota u Staré Boleslavi.

Vybírala z označených míčků v neděli 7. dubna 2013 a v 17:45 si přilehla ke Komerční bance 40 %, z ostatních titulu jen přičichla k míčkům označeným Unipetrol 30 % a Telefónica 30 %.

Bude její strategie úspěšná? To se dozvíme už brzy, dnes je totiž poslední den, kdy se můžete zaregistrovat do oblíbené investiční soutěže Chytré portfolio, kterou pořádá server Lidovky.cz ve spolupráci s pražskou burzou a Fio bankou.

Chytré portfolio

Hra končí 10. července. Vyplatí se vložit peníze do českých akcií? Vyzkoušíte, zda ve vás dříme investiční expert? Můžete to zkusit bez rizika a ještě vyhrát 60 tisíc.

Lidovky.cz, jspJiří Špaček