Pondělí 17. května 2021svátek má Aneta 14 °C dešťové přeháňky Předplatné LN
Lidovky.cz > Zprávy > Byznys

Nejlepší čtení podzimu? Plánování zimní dovolené

Na 132 stránkách speciálu 101 Zimní radosti nabízí výběr konkrétních lokalit, které byste neměli v zimě minout. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Na 132 stránkách speciálu 101 Zimní radosti nabízí výběr konkrétních lokalit, které byste neměli v zimě minout. | foto: Lidové noviny

PRAHA V edici 101 Lidových novin právě vychází další z tematicky zaměřených magazínů. Na 132 stránkách speciálu 101 Zimní radosti nabízí výběr konkrétních lokalit, které byste neměli v zimě minout, obohacený o přehledné mapky nejzajímavějších částí středisek. Spojíte lyžování s relaxací a dobrým jídlem, nebo dáte přednost strmým svahům a neobyčejným příležitostem?

Tipy na skvělé užití si zimní dovolené se těší velké oblibě u čtenářů zimních speciálů 101 Lidových novin již několik sezón. Pro tu letošní je jejich souhrn s podtitulem Zimní radosti rozdělen do několika částí: Jednou za život - nejpůsobivější místa, Proti proudu času - o lyžování jako za starých časů, Gurmán na horách - laskominy pod sjezdovkou, Strmé svahy, Safari na lyžích, Za málo peněz a dalších.

Najdete v něm mimo jiné i rady pro příjemnou dovolenou s dětmi nebo lyžařským začátečníkem. Novodobou zábavou je lov výhledů, pocitů a zážitků při lyžování ve volném terénu. A nebo si představte jízdu svahem na Korsice, Havaji nebo Sicílii.

Zaujmout by vás mohl i trend posledního desetiletí - propojování alpských středisek do větších celků, čímž se zvyšuje pohodlí a přibývají nové sjezdovky. U těchto středisek jsou v praktickém rámečku SKI DATA uvedeny užitečné informace k dané oblasti včetně náročnosti sjezdovek. Kromě seznamu levných areálů najdete ve speciálu i tipy pro výhodný nákup. Několikadenní lyžování s celkovou cenou pod deseti tisíc korun nemusí být nic mimořádného ani v Alpách. Na ukázku speciálu se můžete podívat ZDE.

Edice 101 Lidových novin je speciální řada tematicky zaměřených magazínů. Prvním z těchto speciálů bylo v roce 2010 letních 101 Nejkrásnějších výletů, na které později navázaly další bookmagy: 101 Nejkrásnějších zimních výletů, 101 Nejkrásnějších hradů a zámků, 101 Výletů s dětmi, 101 Nejkrásnější města a další. Události celého uplynulého roku pak pravidelně mapují "ročenky Lidových novin" pod názvem 101 Událostí LN. Velký ohlas u čtenářů měly i speciály z třídílného seriálu 101 Pohnuté osudy. 

Kde koupit magazín 101 zimní radosti?

Speciál 101 Lidových novin ZIMNÍ RADOSTI seženete v trafikách, síti knihkupectví Neoluxor, ale objednat si jej můžete i přes SMS do své schránky. Stačí ji poslat ve tvaru: LN ZRB jmeno prijmeni ulice cislo mesto psc na telefonní číslo 90211.

Cena jedné SMS je 50 Kč včetně DPH. Službu technicky provozuje ATS, infolinka 296 363 199 (po–pá 9.00–16.00). www.platmobilem.cz.

Všechny magazíny 101 LN si můžete prohlížet a číst i ve svém iPadu nebo iPhonu. Toto vydání je navíc rozšířeno o aktivní mapy. Stáhněte si aplikaci 101 LN v Appstoru.

,

Zapomenutý Čech třikrát přelstil gestapo. Francouzi mu dali válečný kříž

Vratislav Štůla po druhé světové válce nastoupil do služeb OSN. Dvacet let... | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Za války byl jedním z nejaktivnějších členů československého odboje ve Francii. Převáděl lidi přes hranici, z ilegality...

Nejsme Slované ani Germáni. Češi mají unikátní mix genetických profilů

Mnohé dávné pohanské zvyklosti přežívají dodnes, byť mají spíš kouzlo zábavného... | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Čemu vlastně Slované věřili? Byli skutečně beránci? Či si libovali v krvavých rituálech a bojích jako Germáni? Čeho se...

Tisknu se k zemi. A rakety se blíží! Reportérka pod sprchou raket Hamasu

Izraelský protiraketový systém Iron Dome ničí rakety odpálené z Gazy. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Ležím na trávníku, příjemně teplý večer. Byla by to pohoda, ale je to peklo, místo hvězd totiž počítám na nebi zásahy...

Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!