Čtvrtek 13. června 2024, svátek má Antonín
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
130 let

Lidovky.cz

Nova sází na novou show MasterChef, na Primu se vrátí Pohlreich

Média

  7:00
PRAHA - Nový seriál Gympl s (r)učením omezeným, kulinářskou show MasterChef nebo návrat pořadu Na vlastní oči nabídne na podzim TV Nova, která nyní představila plánované pořady. Dá se očekávat, že konkurenční Prima nasadí nové díly pořadu s šéfkuchařem Zdeňkem Pohlreichem, které se právě natáčí.

Zdeněk Pohlreich foto: Jindřich Mynařík, Lidové noviny

Tahounem podzimního programu Novy má také být Gastronomická show MasterChef, ve které budou soutěžit amatéři hodnocení profesionální porotou. Mezi porotci bude například šéfkuchař hotelu Mandarin Oriental Jiří Štift. Je pravděpodobné, že televize Prima bude kontrovat návratem kuchařské show Ano, šéfe, která se právě natáčí. Prima má své pozdimní programové schéma oznámit tento týden.

ČTĚTE TAKÉ:

Na obrazovky Novy se také vrátí bulvární pořad Prásk!, který je zároveň prostřednictvím webu Prask.tv dostupný online.Beze změn bude pokračovat vysílání Televizních novin, které se budou dále vysílat v prodloužené verzi, a seriály Ulice a Ordinace v Růžové zahradě.

V podzimním vysílání se na Nově dále objeví pokračování rodinného sitcomu Helena, ve kterém se nově představí Petra Hřebíčková a dětský herec Filip Antonio.

TV Nova, jejíž vysílání provozuje společnost CET21, je se zhruba třetinovým podílem na trhu nejsledovanější tuzemskou televizí. Stanice, která patří do americké skupiny CME, v červenci spustila nový kanál fanda. Program zaměřený na muže je pátým kanálem TV Nova, která zároveň vysílá stanice Nova, Nova Cinema, československou verzi hudební stanice MTV a sportovní kanál Nova Sport.

Autoři: ,

Realita práce s dětmi: Nikdy neuhádnete, co o svém povolání říká setra Lucia
Realita práce s dětmi: Nikdy neuhádnete, co o svém povolání říká setra Lucia

Dětská sestra a laktační poradkyně Lucia Berešová se pohybuje ve zdravotnictví již 19 let. Přestože se ke studiu střední zdravotnické školy dostala...