Středa 29. května 2024, svátek má Maxmilián, Maxim
  • Premium

    Získejte všechny články mimořádně
    jen za 49 Kč/3 měsíce

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
130 let

Lidovky.cz

Nejlepší zpráva dne, radují se fanoušci nad rozsudkem pro zpěváka Blytha

Média

  21:10
PRAHA - Po osvobozujícím verdiktu pro zpěváka Randyho Blytha prožívají fanoušci metalové skupiny Lamb Of God radostné okamžiky. Na sociální síti Twitter hovořili např. o "nejlepší zprávě dne".

randy blythe foto: ČTK

Incident, kvůli němuž stanul Blythe před pražským soudem, se stal na koncertě skupiny Lamb Of God v roce 2010. Jeden z fanoušků vylezl na pódium a po střetu se zpěvákem spadl dolů. Na následky zranění poté zemřel.

"Jsme rádi, že Blythe může jít dál a že spravedlnosti bylo učiněno za dost," napsala kapela na svých oficiálních stránkách.

Nechvalně známé české soudnictví
Nadšení dávali fanoušci najevo i na sociální síti Twitter, která se gratulacemi pro Blytha jen hemžila. "Jsem rád, že Randy Blythe utekl ze spárů nechvalně známého českého soudnictví. Nyní se může vrátit zpět tam, kam patří," napsal příznivec kapely Lamb Of God.

NEPŘEHLÉDNĚTE

I pro další fanoušky byl rozsudek dobrou zprávou, zproštění viny Randyho Blytha např. jeden z nich označil za "nejlepší zprávu dne". "Spravedlnost! Jsem šťastný za Randyho, jeho rodinu i celou skupinu," píše.

Jeden z fanoušků byl v euforii poměrně zdrženlivý. "Jsme za Randyho rádi. Ale stále myslíme i na mladíka, který zemřel. Na této události není co oslavovat," napsal fanoušek na Twitteru.

Autor: