Úterý 23. dubna 2024, svátek má Vojtěch
130 let

Lidovky.cz

Šeredová končí v porotě Talentmanie. Nahradili ji Genzer a Suchánek

Slovensko-cest

  10:38aktualizováno  3. října 21:09
PRAHA - Alena Šeredová odchází z poroty česko-slovenské talentové soutěže Talentmania, která je společným projektem televizí Nova a Markíza. Nahradili ji baviči Richard Genzer a Michal Suchánek.

Modelka Alena Šeredová. foto: ČTK

Moderátor pořadu Leoš Mareš dvojici představil jako Mr.GS, což je talkshow, kterou Genzer se Suchánkem uvádějí na Nově.

Deník Aha! s odvoláním na zdroj ze zákulisí pořadu uvedl, že televize se rozhodla, že každý soutěžní večer zastoupí Šeredovou "někdo z tváří Novy".

Čtěte: Talentmania ztrácí diváky

"K týmu Talentmanie se připojí protagonisté Mr.GS - baviči Richard Genzer a Michal Suchánek," řekla tn.cz bez dalších podrobností mluvčí Novy Michaela Fričová. Genzer a Suchánek nyní uvádějí v televizi Nova talk show Mr. GS. V minulosti patřili k protagonistům úspěšného zábavného pořadu Tele tele, který rovněž vysílala Nova.

Porota Talentmanie: zleva Zdeněk Troška, Pavol Habera, Adela Banášová a Alena Šeredová.

Důvodem odchodu Šeredové z poroty byla podle Fričové její časová vytíženost a komplikované cestování na živé přenosy do Bratislavy. Modelka žije v Itálii s fotbalovým brankářem Gianluigim Buffonem. Média spekulovala o tom, že skutečným důvodem jejího odchodu byla nespokojenost televize s jejím počínáním - byla prý nejslabším článkem poroty.

Čtěte také

Talentmania je společným projektem televizí Nova a Markíza. Čtyřčlenná porota při ní dosud vybírala nadané lidi ze zemí bývalé federace - členy poroty jsou režisér Zdeněk Troška, moderátorka Adela Banášová a zpěvák Pavol Habera. Nyní budou rozhodovat o tom, kdo postoupí do finále soutěže, už jen diváci svými sms zprávami.

Od mažoretek po hypnotizéry
Talentmanii spustily Nova s Markízou na konci srpna. Dosud se vysílaly záznamy z castingů, dnes večer budou televizní diváci sledovat přímý přenos prvního semifinále. Vítěz soutěže získá odměnu ve výši téměř čtyř milionů korun. O peníze a titul nejtalentovanějšího Čecha nebo Slováka bojují soutěžící všech věkových kategorií.

 Na rozdíl od pěveckých soutěží se tentokráte představují v mnoha různých disciplínách.

 Castingů se tak kromě zpěváků a hudebních skupin zúčastnili například mažoretky, žongléři, hypnotizéři, skupiny roztleskávaček nebo tanečníci.

Na televizních obrazovkách se ve stejné době objevil také konkurenční, podobně zaměřený pořad nazvaný Česko Slovensko má talent, který společně připravují stanice Prima a Joj.

Autor: