Úterý 7. prosince 2021, svátek má Ambrož, Benjamin
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Modelka Šeredová chystá na červen svatbu s Buffonem. Bude v Praze

Magazín

  15:00
ŘÍM - Česká modelka Alena Šeredová a italský brankář Gianluigi Buffon si řeknou své ano letos v červnu v Praze, odkud Šeredová pochází. Tvrdí to italské internetové servery Paid 2 Write a Hai sentito.

Modelka Alena Šeredová. foto: ČTK

"Tohle je jediné interview, které ke své svatbě dávám, budu se totiž ženit jen jednou v životě," prohlásil nejlepší světový gólman poslední dekády v rozhovoru pro italský týdeník Chi, z něhož servery citují. Třiatřicetiletý Buffon má již se stejně starou Šeredovou dva chlapce, Louise Thomase a Davida Lee.

Strážce svatyně Juventusu Turín se svěřil s tím, jak svou vyvolenou požádal o ruku: "Nejsem žádný romantik, požádal jsem Álu, aby si mě vzala, loni v prosinci na večeři. A ona o tom napřed několik dní přemýšlela a pak řekla ano." Alena vždy prohlašovala, že chce respektovat tradice, a tudíž léta čekala, než Buffon bude připraven ji o ruku požádat. Již dříve se objevovaly fámy, že se pár hodlá vzít, vždy šlo o červnový termín, ale tentokrát se zdá, že to skutečně vyjde.

"Gigi" Buffon hovoří o Aleně Šeredové jako o přímé a důvěryhodné ženě, na kterou se lze vždy spolehnout. Až se s ní ožením, říká, budu v dobrých rukou. Šeredová se naopak zmiňuje o tom, jak má brankář sklony ve všem žertovat, a zdůrazňuje, že je to správný muž.

Novináři se Buffona rovněž tázali na jeho plány ve světě fotbalu, ale brankář nemá žádné pochybnosti: "Následoval jsem Juventus do série B a vím, že jsem tím získal z lidského hlediska: fanoušci mě milují. Pokud jde o budoucnost, nejbližší je mi myšlenka na setrvání. Přál bych si, aby zůstal také Del Piero, je to hráč, kterému patří přední místo v historii Juventusu," prohlásil Buffon.

Autor:

Blogera připravil lajdáctvím o nohu, další zranil. Za nehodu dostal podmínku

Premium S podmínkou na pět let odešel od soudu čtyřiačtyřicetiletý Moldavan. V červenci 2019 způsobil na obchvatu Chrudimi...

Přes víkend zemřou všichni z JIP. Sestra vypráví o práci v době covidu

Premium Markéta Svobodová, hlavní sestra z Masarykovy nemocnice v Ústí nad Labem, stojí spolu s dalšími šesti kolegyněmi z...

Android Auto a CarPlay v každém autě. Poradíme vám, jak na to

Premium Chcete používat oblíbenou navigační aplikaci na displeji v autě místo telefonu? Přečtěte si, jak to udělat a neutratit...

Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!

Mohlo by vás zajímat