Sobota 21. května 2022, svátek má Monika
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Sorry za soukromé vztahy Dary Rolins

Média

  10:57
Zpěvačka Dara Rolins se umí rozcházet s grácií. Vzhledem k tomu, že nemá ráda, když ji partneři vyznávají lásku, případně řeší další osobní problémy, přes média, napsala bulvárním deníkům o rozchodu s Matějem Homolou kvůli nějaké jiné blondýně jen pár textových zpráv. "Nic nebude jako dřív. Asi mi pukne srdce," stálo ve zprávě Blesku.

Dara Rolins foto: Ondřej Němec, Lidové noviny

"To nejde ustát. Jenom teď nic nechápu. Proč vykřičel do médií, jak mě miluje a chce se mnou další dítě? I pro mě bylo překvapením, že měl potřebu dát veřejně najevo, co ke mně cítí," pokračovala v držení trendu nezahlcovat média věcmi ze soukromého života Dara. Stejné SMS cituje i Aha!, jen občas jsou v nich věty navíc, občas je jich méně. Holt není nad udržování soukromí ve vztazích.

Aha! se dnes dopouští hned dvou svých tradičních "zločinů". Deník zkrátka nemá nic zajímavého, aby se prodával, a tak si vymyslí titulek, který nijak nekoresponduje s obsahem článku uvnitř. Respektive s ním má cosi společného jen velmi volně. Dnes tak Aha! informuje, že "Veronika Žilková po vyhazovu ze StarDance skončila v nemocnici", což je na titulní straně doprovozeno fotkou nenalíčené Žilkové, podle které by člověk v její obzvláště těžký kolaps bez problémů uvěřil. Teprve uvnitř listu se dozvíte, že Žilková jela do nemocnice za svoji dcerou Kordulou, která tam leží s horečkami. Blesk má uvnitř prakticky stejný titulek, ale v jeho rámci aspoň "férově" přiznává, že v nemocnici skončila herečka "S dětmi!". Navíc se z Blesku dozvíte i to, že horečku má nejen Kordula, ale i Žilkové syn Vincent. Nicméně, až se dočtete, že "Žilková skončila na psychiatrii", bude to pravděpodobně proto, že jela navštívit svoji dceru Agátu.

Druhým zločinem Aha! je opakování modelu, kdy deník napíše něco o herečce/herci, abyste se pak dozvěděli, že se ji/mu to stalo v nějaké roli, ponejspíš v nějakém stupidním seriálu. Podle Aha! herečce Sandře Novákové "Feťák znetvoří obličej!". Stalo se tak ale jen jako, při natáčení Ordinace v růžové zahradě 2. Gratulujeme Nově i Novákové. Toho jejího půvabného ksichtíku by bylo škoda.

Na závěr zacitujme ještě z humoristického měsíčníku Sorry. Nejde sice o bulvár, ale zato je se Sorry fakt PrDel. Tedy pravá demokratická legrace, jak zní podtitul měsíčníku. Ve své anketě tentokrát autoři rozebírají konec vztahu Pomejí. "V polovině října bylo manželství mezi paní Ivetou Bartošovou a panem Jiřím Pomeje vcelku bez velkých průtahů rozvedeno. Ivetce zbyl chlast a otylý Artík, Jiříkovi zase dluhy, takže by se dalo říct, že je vlastně vše při starém," zhodnotili v Sorry největší bulvární událost posledních týdnů. Lépe to snad ani popsat nešlo.

Autor:

Půst, občas večeře, čtyři kávy denně. Jak jíst podle výživového poradce Havlíčka

Premium Strava ovlivňuje nejen naši váhu či kondici, ale i náladu a zdravotní stav. Ostatně až dvě třetiny všech nemocí mají...

Vláda má 20 korun z každého litru benzinu, říká šéf sítě levných čerpacích stanic

Premium Nikoho nenechají na pochybách, že tohle je nízkonákladová firma, kde se nehýří. Okázalost tu nemá místo. Spolumajitel...

Všechno vymyslela Škrlová. Je to hlava manipulace, říká režisér Síbrt

Premium Před patnácti lety Česko šokovala kuřimská kauza. Týrání malých chlapců nejbližšími příbuznými i podivná role „Aničky“....