25. června 2007 9:51 Lidovky.cz > Cestování > Aktuality

Třetí téma fotosoutěže: Mňam!

V minulé soutěži si takto poradil s tématem Mňam i pozdější celkový vítěz Josef Rabara. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy V minulé soutěži si takto poradil s tématem Mňam i pozdější celkový vítěz Josef Rabara. |

Mňam! je název třetího tématu, který pro vás Lidové noviny připravily v rámci letní fotosoutěže. Foťte a posílejte nám snímky e-mailem. Třeba právě vaše fotografie získá nejvíce bodů.

Nejzajímavější fotky kol:
První téma: krása 1. kolo: Krása a vítězové První téma: krása
Druhé téma: horko 2. kolo: Horko a vítězové
Téma pro třetí kolo je MŇAM! - Pochutnávání si na dobrém jídle a pití může být jistě dobrý námět pro vaše další snímky. Zkuste tak originálně zachytit nejen přípravu pokrmu ale i spokojeného  labužníka.  

Fotografie musíte zaslat do neděle 1. července do 20:00 mailem na adresu:  fotospoust@lidovky.cz  Obrázky posílejte ve formátu jpg (jpeg), velikost do 3MB, rozlišení aspoň 1600x1200 pixelů. A pozor posílejte každý obrázek zvlášť.

Další téma soutěže pak bude zveřejněno opět za týden, v pondělí 2. července. Výsledky za daný týden zveřejníme vždy v sobotu. Celkem bude vyhlášeno 10 témat, konečné výsledky vyhlásíme na konci prázdnin.

Soutěžící musejí poslat snímek vždy ze stejné emailové schránky a musejí se podepsat celým jménem. To bude potom sloužit i k jejich identifikaci.

Odborná porota bude u snímku hodnotit hlavně kreativní přístup. Z došlých snímků vybere 7 nejlepších a ty oboduje. V každém kole je jeden vítěz, který získá cenu profesionální fotopříslušenství. Body se sčítají, vítězí ten, kdo bude mít na konci soutěže nejvíce bodů.

Každým vstupem do soutěže zároveň souhlasí, že Lidovky.cz mohou snímky zveřejnit a "podepisuje" čestné prohlášení, že neporušuje autorská práva.

Hlavní cenou je špičkový fotoaparát Olympus.

Najdete na Lidovky.cz