Pátek 30. července 2021, svátek má Bořivoj
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Cestování

FOTOGALERIE: Místa v Rakousku, která byste letos v létě neměli vynechat

Nezapomenutelná panoramata. V Tyrolsku jich je bezpočet. Patří k nim i výhled z Harschbichlu na pohoří Wilder Kaiser. foto: Mirja Geh Photography

Advertorial
Aktivní i odpočinková dovolená v krásné přírodě rakouských Alp láká rodiny s dětmi, nezastavitelné sportovce i aktivní seniory. A není divu. Každý z alpských regionů totiž má co nabídnout.
  8:00 – ADVERTORIAL
K vysokohorským túrám patří i přestávky, při nichž člověk nejen vydechne, ale...
Neobyčejná přírodní pódia jsou pro jógu jako dělaná. Přijeďte udělat něco pro...

Všechny alpské oblasti mají v několika ohledech jedno společné: nabízejí dechberoucí výhledy na vznešené vrcholky hor, na jezera, jejichž voda má až neskutečně křišťálovou barvu, příznivcům aktivní dovolené jsou tu k dispozici stovky kilometrů pro túry i cyklovýlety pro všechny věkové kategorie. 

ADVERTORIAL

K tomu je třeba přičíst také širokou nabídku atraktivního ubytování nebo kulinářské zážitky třeba na místních salaších, které člověk prostě nesmí vynechat. Nachází se tu i řada míst, kde si odpočinete, kupříkladu v oblíbených termálech. Dovolenou v Rakousku si užijí dospělí i děti, pro které je připravena řada atrakcí a míst k poznávání.  

Autor:

LETNÍ SOUTĚŽ: Přidejte svůj tip na výlet a hrajte o jednu z 10 krásných cen
LETNÍ SOUTĚŽ: Přidejte svůj tip na výlet a hrajte o jednu z 10 krásných cen

Vkládejte svoje tipy na výlety s dětmi a vyhrávejte hodnotné ceny po celé léto. Sdílejte svoje oblíbená místa, hodnoťte tipy ostatních, hrajte o...