Sobota 4. prosince 2021, svátek má Barbora
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Rodinná zima v Krkonoších

Cestování

– KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Série #světovéČesko / Nejvyšší české hory se každoročně mohou pochlubit výbornými možnostmi lyžování, a to i navzdory mírným zimám posledních let.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. Lidovky.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na Lidovky.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Černá hora foto: archiv CCRKHK

Největší český skiareál SkiResort ČERNÁ HORA – PEC láká na parádní jízdu na téměř 50 kilometrech sjezdovek v okolí Pece pod Sněžkou a Janských Lázní. Z nich vás na Černou horu vyveze moderní kabinková lanovka. Dolů se kromě lyží můžete vydat také na sáňkách po                  3,5 kilometru dlouhé cestě, což ocení hlavně vaše ratolesti, stejně jako snowtubing v Janských Lázních. Pro rodinnou zábavu je ideální Areál Mladé Buky. Tady na vás kromě možnosti projížďky na lyžích čeká rovněž celoročně otevřená bobová dráha Berta. Vynikající lyžařské podmínky a krásné rozhledy do okolní horské přírody vám poskytne Skiareál Malá Úpa.

Špičkové podmínky pro Vás i Vaše děti nabízí nejznámější středisko zimních sportů – Špindlerův Mlýn.

Špindlerův Mlýn | autor : Tomáš Rucký | foto : fotobanka CzechTourism

Špindlerův Mlýn | autor : Tomáš Rucký | foto : fotobanka CzechTourism

Například v areálu Svatý Petr jsou lyžaři hýčkáni šestisedačkovou vyhřívanou lanovkou s bublinou. Ti odvážnější si zde mohou změřit čas své jízdy v závodních branách. Děti ocení snowtubing, sáňkování a bruslení. Vyznavači bílé stopy se v okolí Špindlerova Mlýna mohou vypravit po více než 90 kilometrech upravovaných běžeckých tratí.

Krkonoše | foto : archiv CCRKHK

Krkonoše | foto : archiv CCRKHK

Řadu užitečných informací, kam vyrazit za skvělými lyžařskými zážitky, najdete na internetových stránkách krkonose.eu/zima a hkregion.cz.

Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů výrazně omezeny. Doporučujeme vám si před vlastní návštěvou jakéhokoliv turistického cíle ověřit jeho dostupnost u provozovatele. I přes veškerá omezení ale podzim v Česku nabízí nespočet možností procházek i výletů volnou přírodou. Turistické tipy hledejte na kudyznudy.cz nebo se rovnou přihlaste k odběru Newsletteru redakce Kudy z nudy a dostávejte výběr toho nejlepšího každý týden do e-mailu! Využijte stávající situaci i pro objevování míst, která se pyšní značkou kvality Q udělovanou Českým systémem kvality služeb.

Ve spolupráci s Českou centrálou cestovního ruchu – CzechTourism

Blogera připravil lajdáctvím o nohu, další zranil. Za nehodu dostal podmínku

Premium S podmínkou na pět let odešel od soudu čtyřiačtyřicetiletý Moldavan. V červenci 2019 způsobil na obchvatu Chrudimi...

Přes víkend zemřou všichni z JIP. Sestra vypráví o práci v době covidu

Premium Markéta Svobodová, hlavní sestra z Masarykovy nemocnice v Ústí nad Labem, stojí spolu s dalšími šesti kolegyněmi z...

Android Auto a CarPlay v každém autě. Poradíme vám, jak na to

Premium Chcete používat oblíbenou navigační aplikaci na displeji v autě místo telefonu? Přečtěte si, jak to udělat a neutratit...

Advantage Consulting, s.r.o.
VELÍNÁŘ JUNIOR

Advantage Consulting, s.r.o.
Ústecký kraj
nabízený plat: 20 000 - 25 000 Kč