19. února 2013 17:45 Lidovky.cz > Zprávy > Domov

Sousedé mě chtějí vyhodit na ulici a zavraždit, psal muž z Frenštátu

  • Poslat
  • Tisk
  • Redakce
  • 19Diskuse
Sutiny domu, ve kterém došlo k explozi. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Sutiny domu, ve kterém došlo k explozi. | foto: ČTK

FRENŠTÁT POD RADHOŠTĚM Pravděpodobný viník exploze ve Frenštátu pod Radhoštěm Antonín B. byl vášnivý internetový diskutér. Nasvědčuje tomu řada příspěvků, pod nimiž je podepsán a které se nápadně shodují s jeho charakteristikou. Začátkem letošního roku si v jedné z diskuzí třeba stěžoval na sousedy, ti ho prý chtěli vyhodit na ulici, připravit o majetek a zavraždit.

V on-line debatách se objevovala osoba, která se pod příspěvky podepisovala stejným jménem jako hlavní podezřelý a přidávala dovětek "PF 2012 přejí Mayové" odkazující na úvahy o konci světa, který měli předpovědět Mayové. V řadě detailů se shoduje se známými fakty ze života Antonína B., který podle hlavní policejní verze úmyslně vyhodil dům do povětří a sám zemřel. 

Diskutér často dopsal i adresu ulice 6. května 39, tedy přesné místo, kde v neděli ráno exploze zničila třípatrový panelový dům. Podle sousedů byl známým potížistou, který často podával trestní oznámení. I to potvrzuje jeden z jeho komentářů.

ČTĚTE TAKÉ:


"Osobně jsem podal na instituce v České republice tři zásadní žaloby na ochranu osobnosti. Jednu na jednu miliardu, žalovaný – Společenství vlastníků domu 39 ve Frenštátě p.R., druhou na deset miliard žalovaný – Město Frenštát pod Radhoštěm. náměstí Míru 1 a poslední na sto miliard korun žalovaný – České republice, Ministerstvo financí," napsal například 7. ledna 2013 na ekonomickém webu Shekel.cz. Sousedy podezíral, že ho chtějí okrást, vyhodit na ulici a zavraždit.

Obhájce komunismu

Z příspěvků dále vyplývá, že byl velkým obhájcem komunismu, ke jménu přidával heslo "zlatecasysocialismu", což je i kanál na sociální síti Youtube. "Komunismus, pominu-li kibuc v Izraeli, na Světě nikde nebyl, naopak my už přes dvacet let žijeme v satanově režimu," stěžoval si loni 2. srpna.

S novými poměry naopak muž nesouhlasil a psal o nich velmi kriticky. "...vznikly a jsou udržovány při životě jen na základě cílených zlodějin. Aby mohl V. Havel dostat kámoše z basy a omilostnit komunisty co jej do úřadu dosadili, vyhlásil amnestii. V. Klaus a spolek kolem něj následně umožnil rozkrást všelidový majetek. Započatým zlodějinám v letech 1992-3 nebyl učiněn konec dodnes," zní jeden z dalších příspěvků.

V dalším zase volal po návratu poměrů před Listopadem 1989 a odstranění "sluhů ďábla", jak označoval příslušníky současného establishmentu. "Efektivnější by bylo odstranit satanův režim i s jeho sluhy, kteří rozkrádání osobního vlastnictví, terorizováni a vraždění občanů České republiky umožňují svou nečinnosti nebo přímou angažovaností - viz. "rátováni" veřejných financi a zlodějiny prostřednictvím exekucí," navrhoval například loni 10. června. Na byt ve vybuchlém domě přitom byla uvalena exekuce, podle exekutorské komory byl dokonce prodán v dražbě a muž ho měl v nejbližších dnech opustit.  

V on-line fórech muž protestoval i proti přejmenování Letiště Ruzyně na Letiště Václava Havla. "Co kdyby naše hezké Česko neslo hrdé slavné jméno Havelsko? K tomu koruna jako tvrdá měna havlena. Místo Hradčan Hrádeček. Havlův vrch by se jmenoval kdejaký kopeček," rýmoval.

Podezření, že aktivní diskutér byl zároveň i původcem exploze domu ve Frenštátu, zesiluje i další jeho příspěvek ke článku o smrti frenštátského soudce Miloslava Studničky. "Toho pána jsem znal. Docela dobře si dovedu představit, že se rozhodl svůj život ukončit i sám. Dělal jsem mu v době svého podnikání (OSVČ) bránu u domu ve Frenštátě p.R.," přiznal a nahrál tak vyprávění sousedů, podle nichž měl živnost jako zámečník.

Policie: Prověříme všechno

Vyšetřovatelé zatím případnou on-line stopu nechtějí komentovat. "Jednotlivé detaily vzhledem k časovému období zveřejňovat nelze, prověřovat ale budeme všechny informace, které se k věci váží," řekla pouze severomoravská mluvčí Gabriela Holčáková.  V úterý nicméně policie nastínila prioritní verzi, s níž pracuje. Výbuch v panelovém domě nebyl nešťastnou náhodou, ale úmyslně ho prý způsobil sedmapadesátiletý pachatel.

Exploze v panelovém domě v centru města nastala v neděli krátce před čtvrtou hodinou. Po výbuchu vypukl požár, který zničil celý třípatrový dům, v němž bylo šest bytů. Zahynulo nejméně pět lidí, z toho tři děti ve věku od dvou do deseti let. Šestou oběť policisté nenašli, ale je možné, že ostatky nalezené v neděli před půlnocí patřily dvěma lidem. To prokáže až rozbor DNA. Jedenáct obyvatel domu se zranilo, dva lidé stále bojují o život.

Co psal diskutér

Komunismus, pominu-li kibuc v Izraeli, na Světě nikde nebyl. naopak my už přes dvacet let žijeme v satanově režimu. Nemyslím tím oddaného božího úředníka který s Božím svolení pokoušel a týral Joba. Satan měl pravdo když podezříval Joba s účelového konáni. Job ve zkouškách obstál. My jsme v roce 1989 a následných letech zcela propadli. Republiku nám rozkradli. Teď sluhové satana kradou majetek ve vlastnictví občanů.

Nečekejte nikdo, že Vám někdo pomůže. Každý si musí pomoci sám. Nebo s pomocí Panovníka těm sluhům satana nakopat zadek. Kdykoli šel Izrael k Bohu, kráčel Bůh před Izraelem a drtil jeho nepřátele. Muslimové nejsou našimi nepřáteli. Kdyby byli našimi protivníky, a my byli božími dětmi, nedovolil by Hospodin naší pohanu.

Cílený náboženský bum, který k nám po převratě v roce 1989 vtrhl s nádechem tajemna, přivodil totální odklon většiny obyvatel naší země od víry v Boha. Není to vina zlatých časů socialismu ale důsledek lhaní lidem ze strany církví a různých náboženských představitelů
PF 2012 přejí Mayové

2.8. 2012 Týden.cz


Navrhněte mě na hlavu státu. Zvolte mě prezidentem a uklidíme společně naši zem Přímá volba prezidenta po dvaceti ledech fungování DEMOkracie se nesmí stát dalším promyšleným krokem na oklamání lidí. Odvoláme žoldáky z okupovaných zemí.. Zajistíme vystoupení České republiky z NATO. Odvoláme zkorumpované soudce, stání zástupce, policisty, poslance... Rozpustíme parlament i senát. Zrušíme špatné zákony. Zrušíme výhody ze zlodějen a tunelů. Zavedeme přímou demokracii. Vydám dekrety. Že to nejde? Kdo Vám to nakukal? Lid není luzou pokus jí sám nechce být. Antonín Blažek, 6.května 39, Frenštát p.R. PF 2012 přejí Mayové
reagovat

15.3.2012 Parlamentní listy


Jsem proti přejmenování letiště
Omlouvám se jestli se po někom opakuji. Trošinku si tady zanotuji. Co kdyby naše hezké Česko neslo hrdé slavné jméno Havelsko? K tomu koruna jako tvrdá měna havlena. Místo Hradčan Hrádeček. Havlův vrch by se jmenoval kdejaký kopeček. V každém městě aspoň jedna V.H. ulice. Havlův sbor by mohl hlídat naše města i vesnice. Václavák v Praze bez oře. Pěnivý mok V.H. v každé komoře. V.H. hodinky. Kdejaké V.H. blbinky. Průmyslu mohou šťávu dát. Turisti se budou o V.H hotely prát. Havlová studánka, doušek živé vody. Byla by to pohádka, vzpruha do nepohody. Škarohlídi běžte spát. nevíte jak o velikému muži národa českého poctu vzdát.
PF 2012 přejí Mayové
petice24.com

Církve povětšinou získaly majetek díky páchaní trestného činu podvodu . Od nepaměti lidem lžou o božství Ježíše. Straší lidi věčným zatracením. Posmrtným pobytem v pekle doprovázeným nepředstavitelnými muky.
Církve mnohé statky získaly konfiskací majetku rodin upálených. Církve neoprávněně okrádají lidi výběrem desátků. Minimálně v mezích Božího desatera to jsou zločinecké organizace, které jako exekutoři mají za úkol děsit lid naší vlasti a činit z něj poslušné otroky.
14.7. 2012 Týden.cz

Efektivnější by bylo odstranit satanův režim i s jeho sluhy, kteří rozkrádání osobního vlastnictví, terorizováni a vraždění občanů České republiky umožňují svou nečinnosti nebo přímou angažovaností.- vis "rátováni" veřejných financi a zlodějny prostřednictvím exekucí.
10.06.2012 Týden.cz

Církevní restituce je nehorázná zlodějna a všichni sluhové Ďábla, kteří je prosazují páchají vlastizradu. Jde o předání majetku občanů České republiky do rukou cizáků.
PF 2012 přejí Mayové

3.2. 2012 Týden.cz

ad)13)Jaroslav Formánek miléj zlatéj, kdyby ses mě zeptal co jsem měl včera na snídani tak bych to možní nevěděl. Co jsem děla cca před 30 lety vím ale určitě. Sloužil jsem, za zlatým časům socialismu, lidem naší vlasti do roztrháni těla. Ve svém volnu pak brouzdal po lese, seděl s kulovnici na posedu nebo nasával v našem hostinci pří hraní mariáše.
No a co jsem dělal 16.11.1989 to vím taky přesně. Pršelo, nejel do lesa a opravoval postroje mých koní. Poslouchal svobodnou evropu a do toho přišla dalegace, vedená šéfem chaty KV KSČ, s tím že mám hájenku, kde jsem bylo umístěno mé soukromé povoznictví, opustit. No slušně jsem je vypoklonkoval. Práci dodělal. Druhý den 17.listopadu 1989 po mém odjezdu do Frenštátu p.R. přišli znova. Přinesli kanystry s naftou. Rozebrali střechu. Uložené seno na půdě polili. Hájenku Janečkovice 235 ba Čeladné podpálili. Podpálili ji v následujících dnech celkem třikrát. Hořela 18. i 19. listopadu. Teprve pak prohořel strop. Shořelo úplně vše. No a V. Havel dal tomu komunistickému žháři milost
15.11. 2012

Měl by se nastěhovat ke mě do bytu. na ulici 6.května 39 ve Frenštátě p.R. Možná by si konečně někdo všiml co zde provedli a provádějí sluhové Ďábla zaměstnání u Policie ČR, SZ, OS Nový Jičín a KS Ostrava.
6.1. 2012, iHned.cz

Kdyby bylo peklo Tak by sluha satana - Klaus seděl vedle Havla a dalších dobrodějů v jednom velkém rozpáleném kotli.
20.6. 2012 Týden.cz

Tento popřevratový satanův režim vznikl a je udržován při životě jen na základě cílených zlodějen. Aby mohl V. Havel dostat kámoše z basy a omilostnit komunisty co jej do úřadu dosadili, vyhlásil amnestii. V. Klaus a spolek kolem něj následně umožnil rozkrást všelidový majetek. Započatým zlodějnám v letech 1992-3 nebyl učiněn konec do dnes.
Každý musí začít sám u sebe. Postavit se proti tomu satanovu zlodějskému režimu začít bojovat. Osobně jsem podal na instituce v České republice tři zásadní žaloby na ochranu osobnosti. Jednu na jednu miliardu, žalovaný – Společenství vlastníků domu 39 ve Frenštátě p.R., druhou na deset miliard žalovaný – Město Frenštát pod Radhoštěm. náměstí Míru 1 a poslední na sto miliard korun žalovaný – České republice, Ministerstvo financí. Po dlouholetém boji se sluhy satan usazenými na židlích ve státní i obecní správě neočekávám, že sluhové satana usazeni v justici dovolí projednání podání u soudu ČR. Každé podání, po nuceném “projednání” u Ústavního soudu, postoupím k mezinárodnímu soudu.
P.s. Sluhy satana i satanův režim nijak nespojuji s mýtickou bytostí.
PF 2013 přejí Mayové

ad11)danny Já jsem už dávno došel k závěru že lidský život je jedna velká sranda. Na druhé straně mam pro Boha tak velkou cenu, že dal svého jednorozeného syna aby každý kdo v Něho věří nezahynul. No a když mě chtějí spolubydlící připravit. o Bohem darovaný majetek, vyhodit na ulici a zavraždit, tak se mi ta 1 000 000 000 Kč, v porovnáním s tím co pro Panovníka znamenám, nezdá až tak závratná suma.
PF 2013 přejí Mayové

shekel.cz 7.1. 2013

Text bez zásahů redakce

  • 19Diskuse


Ondřej Golis

Autor

Ondřej Golisondrej.golis@lidovky.czČlánky


REGISTRACE NA SERVERU LIDOVKY.CZ, NEVIDITELNÉM PSU A ČESKÉ POZICI

SMS Registrace

Diskuse LN jsou pouze pro diskutéry, kteří se vyjadřují slušně a neporušují zákon ani dobré mravy. Registrace je platná i pro servery Neviditelný pes a Česká pozice. více Přestupek znamená vyřazení Vašeho telefonního čísla z registrace a vyřazený diskutér se již nemůže přihlásit ani registrovat pod stejným tel. číslem. Chráníme tak naše čtenáře a otevíráme prostor pro kultivovanou diskusi.
Viz Pravidla diskusí. schovat

Jak postupovat

1. Zašlete SMS ve tvaru LIDOVKY REG na číslo 900 11 07. Cena SMS za registraci je 7 Kč. Přijde Vám potvrzující SMS s heslem.

2. Vyplňte fomulář, po odeslání registrace můžete ihned diskutovat

Tel. číslo = login,
formát "+420 xxx xxx xxx"
Kód ze SMS je rovněž heslo
Vaše příspěvky budou označeny Vaším jménem, např. K. Novák.
* Nepovinný.
Odesláním souhlasíte s Pravidly diskusí.