Čtvrtek 2. dubna 2020svátek má Erika -4 °C skoro jasno Předplatné LN
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
E. Moucha 9.2.2020 6:56

Ti nahoře byli a jsou jedna svoloč a vy se tady hádáte kdo je horší. Všichni od roku 1989 nás zatáhli do hnoje. Politici si rozdávají miliardy a dole někteří dřou hubou o zem. Zemědělství,průmysl,zdravotnictví a další jde od 90 do perdele a vy za to viníte jen toho agenta Babiše a Zemana. Běžte všichni k volbám a tam se ukažte. Jenže mnozí kteří tady nadávají ani nezvednou perdel aby tam došli a pak řvou

P. Balcar 9.2.2020 10:56

Třeba vy dřete mozkem ve strašných exkrementech, kterými musíte mít zalepené i oči, když nevidíte rozdíly dnes a před 89.

Navíc si vymýšlíte, kdo z toho viní JEN Babiše a Zemana? Máme tu i další vejlupky, ale oproti těm dvoum jsou docela slabota a taky zrovna nejsou u moci. Babiš se Zemanem jsou prostě ryba, která smrdí od hlavy.

E. Moucha 9.2.2020 14:56

Můžu vám říct že nebudu tvrdit kdo z nás je na tom hůř s tím mozkem. Jediný rozdíl je v tom že si dnes můžeme říct nebo napsat co chceme ale i v některých případech velice opatrně. Jinak jsme na tom úplně stejně no v některých případech ještě hůř. Ale to Vy ze svými růžovými brýlemi asi neuvidíte. Zkuste je sundat a porovnejte to s tím co bylo a co je ale skutečně objektivně

P. Balcar 9.2.2020 15:59

Například?

E. Moucha 9.2.2020 17:58

Zemědělství. Byli jsme naprosto soběstačný v zemědělských produktech ještě jsme vyváželi i do nesocialistických zemí. Dnes na úrodných polích jsou sklady,ročně díky tomu zmizí na 5000 hektarů polí. Byl pro mne šok když můj kamarád který jezdí kamionem mi řekl že přivezl cibuli z Holandska. Zdravotnictví. Měli jsme pohotovost ve městě dnes dojíždíme 17 kilometru na Bulovku. Přivezl jsem kolegu který upadl v práci.Myslel jsem si že se s tím černým doktorem nedomluvíme. Co najmi a energie. Za sociku jsem platil za 1+1 v Libni 175 kčs než jsem se přestěhoval v roce 2005 tak to vylítlo na 7500.

E. Moucha 9.2.2020 18:07

A to hlavní. Když jste odešel ze zaměstnání hned jste našel jinou a bylo naprosto jedno kolik vám bylo let naopak když jste docílil důchodového věku byl jste v hájení. Dnes se bojíte jak se šéf vyspí a jestli vás nevyhodí. Bojíte se omarodit když máte dobré místo na které se klepe deset jiných. Ženy se bojí jít rodit aby nepřišli o práci

E. Moucha 10.2.2020 8:15

Copak p. Balcar,na jeden příspěvek jste odpověděl na tyto nemáte argumenty

P. Balcar 10.2.2020 9:15

Zajímal mne zda znáte nějaký konkrétní příklad nebo jen obecně tlacháte. Když to zpětně čtu, co jste napsal, kromě té pohotovosti, je to tlachání.

Jinak : Omlouvám se, když nemám čas, tak některé odpovědi ani nečtu, natož abych na ně pokaždé reagoval, půl hodiny hledal zdroje, nebo poslouchal proslov, který si nepamatujete a originál nahrazujete fabulacemi.

Jako třeba teď, vypínám PC a jdu dělat něco užitečnějšího.

E. Moucha 10.2.2020 10:44

Jelikož máte jednobarevné vidění světa bylo by dobré kdyby jste raději než psát své hlouposti na tyto diskuze dělal skutečně něco užitečnějšího. Chtěl jste příklad. Pracoval jsem na Xaverově každý měsíc se posílalo několik vagonů kuřat do tehdejšího NSR. Největší sranda byla když vrátili vagon kuřat že jejich váha překračovala jedno kilo protože jejich grily byli nastaveny na tuto váhu zpátky, tak to šlo do obchodu ESO. Stejně pomatení lidé jako Vy kteří si je tam koupili tvrdili že nad ty Německé ty naše nemají. Ty kuřata totiž měli Německé obaly ale nikdo si z nich nevšiml toho malinkatého znaku Xaverova. Dnes bohužel Xaverov neexistuje jsou z něho sklady a my kupujeme hnusný kuřata s Polska. U nás se udělal z kravína hotel. Kdyby tak skopčáci věděli co tam před tím bylo.

P. Balcar 13.2.2020 8:02

Opět se mýlíte, mám tak pestrobarevné vidění světa, že to nestíháte.

Mám pro vás špatnou zprávu, pane Moucho: Nikdo není v důchodovém věku mladší nebo zdravější než ve dvaceti. Svět už nebude takový jaký býval.

Nostalgie po starých dobrých časech nevyšla ani Hitlerovi.

J. Škodák 10.2.2020 10:53

Pane Balcare, ztrácíte s Mouchou čas. On bude asi troll, který to má v popisu práce, aby zaplácal tím tlacháním místo a odváděl pozornost od skutečných problémů na dané téma. Na druhé straně je zapotřebí se ozvat a na to tlachání rázně a krátce reagovat, abychom neztráceli ten drahocenný čas. Bylo by užitečné zabít více takových mouch jednou ranou!

E. Moucha 10.2.2020 14:37

Pane Škodák,aby jste tu mouchu jednou nepotřeboval.

P. Vacek 13.2.2020 0:14

Emilku, já jsem Tě tu už několikrát opravoval: "aby jste " je špatně, správně je: abyste! To že se Ti stýská po bolševickém ráji je smutné, ale s tím nic nenaděláš, chlapče nešťastná.

J. Neubauerová 8.2.2020 22:27

To už jsem se dříve dočetla, že premiér dostal od eurokomisaře na výběr tři možnosti, jak se vyhnout střetu zájmů. Premiér si to dodržel a vybral si tu, že se nebude účastnit ničeho, kde by se rozhodovalo o dotacích pro Agrofert a mohl být klid. To nemohla opozice přežít a začala opět do Bruselu donášet, že i tak má premiér střet zájmů. Mstivý pirátský senátor Wagenknecht ( Babiš ho jako náměstka propustil) to završil tím, že minulý rok v květnu, podal na Evropskou komisi a Evropskou radu žalobu k Evropskému soudu, za nečinnost a benevolenci vůči střetu zájmů Premiéra. Takže pokud budeme něco vracet, bude to neuvěřitelným nátlakem a udáváním opozice.

P. Balcar 9.2.2020 10:50

Takže Babiš je v konfliktu zájmů, jak sám říkal "už když ráno otevře oči", ale může za to závistivá opozice?! LOL

P. Haraším 8.2.2020 10:29

a to zas bude kňůů, kampaň, účelofka, šoroš a kaloušek...ještě, že má babiš své věrné pantery...alias jakubce.

M. Panter 8.2.2020 15:37

No tak v prvé řadě kňourají jeho oponenti , že . Vždyť oni už chudáci neumí říct ani dvě věty, aby v nich nebyl třikrát Babiš...

J. Western 8.2.2020 15:59

Ubohy Pantere ten tvuj nick musel vylezt z opravdove vysukane hlavy

J. Svozil 8.2.2020 16:02

R^R^ presny;-D;-D

J. Eagles 7.2.2020 21:27

To je na pováženou, když už i takovému Oettingerovi jsou čeští udavači odporní. Nedivím se, že Babišovi po každém útoku Pirátů rostou volební preference ...

P. Balcar 8.2.2020 7:47

Technicky vzato je Babiš slovenský udavač.

M. Panter 8.2.2020 15:33

A technicky vzato - koho kdy Babiš udal..?

P. Balcar 8.2.2020 19:27

Jako pracovník podniku zahraničního obchodu psal hlášení StB. Té hodné StB, samozřejmě, a agent taky nebyl, že.

https://www.echo24.cz/a/SZx6Y/babis-o-komunisticke-statni-bezpecnosti-psal-jsem-hlaseni-ale-ne-te-hnusne-stb

E. Moucha 9.2.2020 6:39

Havel řekl " pro vlast někteří komunisti udělali daleko víc než někteří zkorumpovaní nestraníci" já bych dodal " pro vlast byli daleko méně nebezpeční někteří komunisti než někteří zkorumpovaní nestraníci"

P. Balcar 9.2.2020 10:47

Což nevyvrací, že komunista a agent Babiš psal hlášení StB.

Druhá otázka, jestli jste ten citát nevycucal z Palečka.

E. Moucha 9.2.2020 14:46

Ten citát je z televizního projevu Havla ze dne 16.12.1989. Kromě toho taky řekl že 1,7 milionu jsou naprosto stejní jako my ostatní. Jinak jsem nikde nepsal že Babiš že nepsal StB.

P. Balcar 9.2.2020 16:32

Měl byste si osvěžit paměť, však už to bylo dávno, místo fabulace. Číslovka se dala najít, ale z čeho jste splácal ten první "citát" ani nebudu hádat:

11:28 " ... milion sedmset tisíc komunistů netvoří nějaký jiný biologický nebo morální druh než jsme my ostatní. ... "

Václav Havel - kompletní projev v ČST (16. 12. 1989)

https://www.youtube.com/watch?v=0mjEpKLcSg4

V lečems se ovšem velice zmýlil, třeba: "... občanská kultura je dnes už tak velká, že nelze v přímých volbách zvolit špatného presidenta." Lze, i dvakrát.

E. Moucha 9.2.2020 18:02

Vy snad máte stejnou morálku jako krvavý soudce Veš,když tedy podle Havla máme stejnou morálku jako těch 1,7 milionů

E. Moucha 10.2.2020 6:10

Máte pravdu že jsem ten první citát napsal špatně ale nic nemění na tom co tím Havel myslel. Když řekl" Občanské fó­rum a Verejnosť proti násiliu doporučily do vlády některé komunisty, jako například pana docenta Komárka, a nedoporučují některé zkompromitova­né nestraníky. Milion sedm set tisíc komunistů netvoří nějaký jiný biologický nebo morální druh, než jsme my ostatní. Většina z nich musela dvacet let mlčet tak jako my všichni a mnozí z nich dělali – byť s obtížemi – mnoho dobrých věcí." když dosadil do vlády komunisti tak asi udělali víc než ti nestranící

P. Balcar 10.2.2020 7:18

Jestli to tak chápete, je to vaše rozlišovací schopnost.

Smyslem toho, co řekl, že i komunisti jsou stejný živočišný druh a vztahují se na ně stejná morální kriteria. Což neznamená, "že jsou stejní jako my".


Premium

Španělská nepoučitelnost. Proč zde koronavirus řádí jako v Itálii nebo Číně

Španělští zdravotníci přiváží jednu z madridských seniorek do hotelu, ve kterém... | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Dlouhé týdny Španělé sledovali, co se děje v Číně, Íránu a Itálii. Ale nepoučili se. Laxní politici opakují stejné...

Premium

INTERAKTIVNÍ GRAF: Porovnejte, jak se koronavirus šíří v různých zemích

Porovnání čísel z celého světa v našem interaktivním grafu (ilustrační foto) | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Statistik, jak se šíří pandemie nového koronaviru, existují spousty. Někdy je ale těžké dát různá čísla do kontextu....

Premium

Milostná zápletka mladých lidí. Ústřední dvojice tuší, proč je Slunečná hitem

Eva Burešová a Marek Lambora v seriálu Slunečná (2020) | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

V lednu vstoupil na televizní obrazovky seriál Slunečná a od té chvíle si získal velké množství fanoušků. Nemalou...