Neděle 12. července 2020svátek má Bořek 9 °C polojasno Předplatné LN
Lidovky.cz > Zprávy > Domov

Firma zvala do Prahy na Stallona, lidé platili desetitisíce. Herec ovšem o ničem neví

Sylvester Stallone. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Sylvester Stallone. | foto: Reuters

PRAHA Firma Europa Events zvala fanoušky na setkání s filmovou hvězdou Sylvestrem Stallonem, který měl v sobotu vystoupit v pražské Tipsport Areně. Řada Čechů zaplatila za možnost podívat se osobně na hollywoodského herce či setkat se s ním i desetitisíce korun. Stallone osobně ale o ničem neví, do Prahy se nechystá.

Večer s megastar. Tak se jmenuje událost společnosti Europa Events, která lidem slibuje možnost sledovat živý rozhovor se Sylvestrem Stallonem. V něm má americký herec kromě svých úspěchů přiblížit i některá tajemství ze svého oboru. Celovečerní akce, která se měla konat tuto sobotu, se ovšem v původním termínu neuskuteční, jak informoval v úterý web Tn.cz.

„Důvodem změny termínu jsou nečekané a nepředvídatelné organizační problémy na straně zahraničního organizátora, které se nám ani přes veškeré naše úsilí nepodařilo vyřešit tak, aby akce mohla proběhnout v plánovaném termínu,“ vysvětlili organizátoři v emailu, který rozeslali držitelům vstupenek. Událost by se podle nich měla přesunout na říjen, přičemž zakoupené lístky prý zůstávají platné.

Email, kteří obdrželi majitelé vstupenek na akci se Sylvesterem Stallonem od...

Email, kteří obdrželi majitelé vstupenek na akci se Sylvesterem Stallonem od organizátorů.Jenže sám Stallone na svých internetových stránkách zveřejnil prohlášení, v němž před pořadatelskou firmou varuje. Do české metropole se nechystá, ani prý neplánuje žádnou podobou akci.

„Událost, jejíž konání společnost Europa Events oznámila online a v níž láká na vystoupení Sylvestera Stallona v Praze v průběhu května 2018, nemá žádný právní podklad,“ napsal Stallone.

Každý zájemce za nejlevnější lístek zaplatil téměř dva tisíce korun. VIP lístky, které měly vlastníkovi umožnit i osobní setkání s hvězdou, stály dokonce přes 60 tisíc.

Lidé, kteří si vstupenky na událost se Sylvesterem Stallonem pořídili, na sociálních sítích sdílejí obavy z toho, že se stali obětmi podvodu. Pražská police se ale případem momentálně nezabývá. Akce totiž zatím neproběhla a nelze vyloučit, že se v říjnu opravdu uskuteční.

“Pražská policie v tuto chvíli neprověřuje, ani neprošetřuje žádné oznámení,“ řekl serveru Lidovky.cz policejní mluvčí Tomáš Hulan.

Firma Europa Events, kterou vede Slovák Tomáš Blažo, na dotazy serveru Lidovky.cz dosud neodpověděla. Reagovala jen ve stručnosti, že k situaci připravuje vyjádření.

,

Na podzim může přijít katastrofa, varuje bývalý viceguvernér centrální banky

Pro Čechy je nebe nízko, píše ve své knize Mojmír Hampl. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Patří mezi nejtalentovanější a nejznámější ekonomy v Česku. V pouhých 32 letech se stal viceguvernérem České národní...

Velké srovnání cen zubařských zákroků. V regionech se liší i o tisíce

ilustrační snímek | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Stomatologie je už léta oborem, v němž pacienti musí hodně platit. Pomalu se to ale mění. Akutní péče je díky větší...

Radit lidem, aby během pandemie seděli doma, byla chyba, říká Pavel Pafko

Přední chirurg a brzy osmdesátník Pavel Pafko má za sebou tři etapy... | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Zdůrazňuje, že není žádný king, ani se nepovažuje za mimořádně talentovaného. Pavel Pafko prý jen pracoval víc než...