Středa 19. června 2024, svátek má Leoš
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
130 let

Lidovky.cz

Trump oslaví Silvestra na Floridě se Sylvesterem Stallonem

Lidé

  11:59aktualizováno  15:40
WASHINGTON - S hercem Sylvesterem Stallonem a dalšími osmi stovkami pozvaných hostů oslaví Silvestra budoucí americký prezident Donald Trump. V pátek to oznámil mluvčí nastávajícího šéfa Bílého domu. V Trumpově rezidenci Mar-a-Lago na Floridě se podle něj bude jíst, pít a tančit. Šťastný nový rok v pátek Trump popřál všem včetně svých nepřátel.

Donald Trump foto: Reuters

Herec akčních filmů a nositel stejného jméno jako patron posledního dne v roce Stallone bude jedním z řady prominentních hostů, které Trump pozval na oslavu příchodu roku, v němž se stane americkým prezidentem. S Trumpem bude Silvestra slavit také manželka Melanie a nejmladší syn Barron.

Donald Trump během kampani na Floridě
Osobností roku 2016 se stal budoucí americký prezident Donald Trump

Republikán Trump chtěl podle některých zpráv Stallonemu nabídnout funkci ve své administrativě. Herec, který proslul především jako akční hrdina Rambo nebo Rocky, se měl stát šéfem státního fondu na podporu umění (NEA). Stallone ale dal najevo, že by takovou nabídku odmítl, protože se hodlá raději věnovat záležitostem válečných veteránů.

Neobvyklé novoroční přání zveřejnil budoucí americký prezident na twitteru. „Šťastný nový rok všem včetně mnoha mých nepřátel a těch, kteří proti mně bojovali a tak těžce prohráli,“ napsal Trump. „Prostě nevědí, co dělat. Láska!“ dodal budoucí šéf Bílého domu.

Autor:

Nejlepší tip na letní grilovačku: Bez něj se neobejdete
Nejlepší tip na letní grilovačku: Bez něj se neobejdete

Ajvar skvěle dochutí všechny grilované pokrmy. V redakci jsme vyzkoušely jemný i pálivý Ajvar, který se hodí k masu i zelenině. Jaké recepty se...