Pátek 10. května 2024, svátek má Blažena

FK Teplice 0:1 Sigma Olomouc

Branka: 60. Hubník. Rozhodčí: Adámek – Pospíšil, Dobrovolný. ŽK: Vachoušek, Verbíř – Heidenreich, Komárek, Melinho. Diváci: 3045. Poločas: 0:0.

Teplice: Belic – Matula, Lukáš, Klein, Rosa – Verbíř, Doležal (89. Smejkal), Sabou (66. Mahmutovič), Mareš – Jun, Vachoušek (73. Stožický).

Olomouc: Drobisz – Rossi, Komárek, Šuškavčevič, Heidenreich (68. Štěpán) – Hořava (90+3. Nepožitek), Kaščák – Janotka (89. Pospíšil), Melinho, Onofrej – Hubník.

Po více než sedmi letech si z Teplic odvezli fotbalisté Olomouce tři body. Včerejší výhru jim zajistil útočník Michal Hubník, který usměrnil do branky centr z rohového kopu. Nevýrazně a nepřesně hrající Severočeši naopak podruhé za sebou v domácím prostředí padli. V mlhavém odpoledni byly Teplice nejblíž vyrovnání v 82. minutě – to střídající Mahmutovič po brejku dostal míč do sítě, pomezní rozhodčí mu ale zřejmě chybně odmával ofsajd.

TRENÉŘI PO UTKÁNÍ

Jiří Plíšek (Teplice): „Žel, nepotvrdili jsme výhru z Jablonce, zřejmě nám po dvou těžkých zápasech scházely síly. Rozhodlo naše zaváhání při standardce.“

Zdeněk Psotka (Olomouc): „Do půle jsme byli lepší. Po přestávce domácí přidali, měli dobré standardky, ale gól jsme z ní paradoxně dali my. Odbojovali jsme to.“