Získejte všechny články mimořádně
    jen za 49 Kč/3 měsíce

Krátce

HRDINOVÉ KOLA

Michal Ordoš (Olomouc) Dvě hlavičky, dva góly. Olomoucký útočník nekompromisně ukončil 301 minut dlouhou libereckou neprůstřelnost.

Lukáš Zoubele (Kladno) Jedinou trefou v souboji dvou týmů na sestupových příčkách zajistil Kladnu opuštění absolutního dna prvoligové tabulky.

16. Žižkov 11 2 1 8 11:19 7

PŘÍŠTÍ KOLO Dnešní dohrávka - 17.15 Mladá Boleslav-Slavia (ČT 2) Sobota 1. listopadu - 17.00 PlzeňJablonec Neděle 2. listopadu - 15.00 SlaviaBrno, Teplice-Olomouc, 17.00 Příbram-Kladno, Bohemians Praha-Zlín, České BudějoviceŽižkov, 20.00 Liberec-Mladá Boleslav (ČT 4) Pondělí 3. listopadu - 17.15 OstravaSparta (ČT 2)

Tescoma Zlín 2 Baník Ostrava 5 Branky: 4. Vyskočil z penalty, 43. Bača -90.+1 a 90.+3 Střihavka, 40. Bolf, 79. Otepka z penalty, 83. Svěrkoš. Rozhodčí: Adam - Kubáň, Gallo. ŽK: Zbožínek, Šmahaj, Zúbek, Malý, Bača - Otepka. ČK: 78. Malý (Zlín). Diváci: 4658. Poločas: 2:1. Zlín: Kořínek - Čelůstka (54. Pazdera), Kroča, Zbožínek, Malý - Šmahaj, Zúbek, Kóňa, Vyskočil - Bača - Žůrek (73. Kroupa). Ostrava: Vašek - Řezník, Neuwirth, Bolf, Tchuř - Marek, Galásek, Otepka (87. Zeher), Mičola (68. Střihavka) - Svěrkoš (90. Rajtoral), Lička. HODNOCENÍ LN ** ****

SK Kladno 1 Viktoria Žižkov 0 Branka: 77. Zoubele. Rozhodčí: Franěk - Wilczek, Marek. ŽK: Gross, Strnad - Pilař, Štastný. Diváci: 2145. Poločas: 0:0. Kladno: Pavlík - Gross, Beneš, Killar, Hajník - Strnad - Smutný (46. Holub), Szabo, Herzán, Zoubele (85. Cigánek) -Šilhan (89. Zachariáš). Žižkov: Bartalský - Kučera, Besta, Gabriel, Štastný - Vozábal, Pilař (74. Novotný), Procházka (81. Naumov), Koukal -Švancara, Kalod. HODNOCENÍ LN ** *

Bohemians Praha 0 Plzeň 2 Branky: 41. Horváth, 77. Mlika. Rozhodčí: Jílek - Pelikán, M. Urban. ŽK: Obermajer, Lencevič, Turtenwald - Petržela. ČK: 33. Demeter (Bohemians). Diváci: 2178. Poločas: 0:1. Bohemians Praha: Belaň - Turtenwald, Obermajer, Lencevič, Grznár - Demeter, Horáček - Jeslínek, Galbavý (73. Dobeš), Jablonský (67. Ibe) - Kincl. Plzeň: Ticháček - Limberský, Rada, Navrátil, Jiráček - Petržela (78. Krbeček), Kolář, Trapp, Horváth, Rezek (87. Tatanašvili) - Varadi (58. Mlika). HODNOCENÍ LN * ***