Neděle 19. května 2024, svátek má Ivo

Získejte všechny články mimořádně
    jen za 49 Kč/3 měsíce

Liberec smetl Kladno osmi góly za třetinu

LIBEREC Hokejisté Liberce deklasovali ve včerejší předehrávce 25. kola O2 extraligy Kladno 8:1. Bílí Tygři vstřelili všechny branky ve druhé třetině v rozmezí 15 minut a vytvořili rekord české nejvyšší soutěže díky skóre 8:0 během jediné dvacetiminutovky.

„Po čtvrtém gólu se Kladno dostalo pod tlak, nám se začalo dařit kombinačně a všechno, na co jsme sáhli, nám tam začalo padat. Byla to třetina z říše snů,“ usmíval se domácí kouč Jiří Kalous.

Severočeši si po čtvrté výhře za sebou upevnili pozici na sedmém místě tabulky. Předposlední Středočeši naopak zaznamenali čtvrtou porážku v řadě.

Vyhrajte balíček z řady sebamed Anti-Redness

Minulý týden jste soutěžili se sebamedem o kosmetiku pro nejmenší. Tento týden si pojďte zahrát o péči pro vás, a to konkrétně o řadu Anti-Redness,...