17. srpna 2018 13:23, aktualizováno  14:43 Lidovky.cz > Zprávy > Domov

Muž podezřelý z vraždy ženy v Kamenici je mrtvý, před zadržením se zastřelil

Podezřelý z vraždy zastřelené ženy. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Podezřelý z vraždy zastřelené ženy. | foto: Policie ČR

Kamenice (Praha-východ)  Čtyřicetiletý muž, kterého policisté podezírali ze středeční vraždy stejně staré ženy v Kamenici nedaleko Prahy, spáchal sebevraždu. Když ho policisté v pátek dopoledne vypátrali a chtěli zkontrolovat, zastřelil se svojí zbraní, uvedl středočeský policejní mluvčí Pavel Truxa na webu.

V rámci pátrací akce u Kamenice policisté objevili muže, který popisem odpovídal podezřelému. „Policisté muže chtěli na místě zkontrolovat, ten však jejich výzev neuposlechl a vytáhl zbraň. Policisté použili varovný výstřel, muž následně svou zbraň obrátil proti a střelil se. Na místě svým zraněním podlehl,“ uvedl mluvčí.

Podezřelý z vraždy ženy v Kamenici se před kriminalisty zastřelil.
Podezřelý z vraždy ženy v Kamenici se před kriminalisty zastřelil.

Postřelená žena byla ve středu nalezena v rodinném domě v Kamenici v okrese Praha-východ. Zemřela po převozu do nemocnice. Policisté později potvrdili, že byla zavražděna, a vyhlásili pátrání po pohřešovaném muži. Varovali přitom veřejnost, že hledaný může být ozbrojený.

17.srpna 2018 v 14:19, příspěvek archivován: 17.srpna 2018 v 14:42

Podezřelý z vraždy ženy v Kamenici se dnes dopoledne zastřelil před hlídkou kriminalistů, a to v Kamenici - Štiříně.. https://t.co/29VIGJo1wC https://t.co/PZe7aWnl3J

ČTK

ZE ŽIVOTA: Manželský maraton, nebo překážkový běh?
ZE ŽIVOTA: Manželský maraton, nebo překážkový běh?

Jmenuju se Iva a v listopadu jsem nastoupila do redakce eMimina. Rozhodla jsem se vystoupit z anonymity a podělit se s vámi o svůj příběh, tentokrát na téma manželství. Můj deníček není nijak výjimečný, není ani pesimistický, ani vyloženě optimistický. Možná se v některých slovech taky najdete. :)

Najdete na Lidovky.cz