26. dubna 2019 8:59, aktualizováno  9:53 Lidovky.cz > Zprávy > Domov

Na Pražském okruhu a začátku D1 se tvoří mnohakilometrové kolony. Kvůli nehodě i stavbě

(ilustrační snímek) | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy (ilustrační snímek) | foto: Petr Lemberk, MAFRA

Praha Dlouhé kolony v pátek 26. dubna ráno komplikovaly provoz na Pražském okruhu před Modleticemi a na navazující D1. Důvodem byly stavební práce. Auta se rozjela až kolem 10:30. ČTK o tom informovalo Ředitelství silnic a dálnic (ŘSD). Uzavření sjezdu z D1 u Modletic potrvá do úterní půlnoci, je tak možné, že se situace bude opakovat.

Výjezd z D1 je uzavřen od pátečního rána. Objízdná trasa vede přes sjezd na 15. kilometru u obce Všechromy. Zúžená je kvůli opravě odstavného pruhu ale také D1 u Modletic. Práce zde potrvají až do 20. května.

Kolony se ráno tvořily od 82. kilometru Pražského okruhu až po 15. kilometr D1 ve směru na Brno. „Řidiči by si měli vybrat jinou trasu, pokud je to možné. Na kolony je upozorňují rovněž informační panely na Pražském okruhu,“ řekl ČTK mluvčí pražské policie Tomáš Hulan.

Situaci navíc zkomplikovala srážka nákladního a osobního auta právě v místě výjezdu z D1 u Modletic. Při nehodě nebyl nikdo zraněn.

Pražští hasiči následně informovali na Twitteru, že k nehodě došlo na dálnici D0 za Cholupickým tunelem ve směru na D1, kde se srazily tři kamiony. 

26.dubna 2019 v 09:44, příspěvek archivován: 26.dubna 2019 v 09:46

Na dálnici D0, za Cholupickým tunelem ve směru na D1, zasahují dvě jednotky pražských hasičů u nehody tří kamionů. Zasahujeme v rámci mezikrajské výpomoci ve Středočeském kraji společně s kolegy @HZS_ScK. https://t.co/sLbjqJZ80o

ČTK

KRUTÁ REALITA: První měsíce po porodu byly peklo
KRUTÁ REALITA: První měsíce po porodu byly peklo

Měli jste možnost si přečíst o mém porodu a o pobytu v porodnici na šestinedělí. Nyní bych chtěla rozvést poslední a nejtěžší část mého příběhu. První půlrok mého mateřství.