Neděle 19. května 2024, svátek má Ivo

Získejte všechny články mimořádně
    jen za 49 Kč/3 měsíce

Němci v boji o postup nezaváhali

VÍDEŇ Po Švýcarsku opustil mistrovství Evropy i tým druhé hostitelské země. Rakušané ve Vídni prohráli s Německem 0:1. Jediný gól zápasu dal v 49. minutě německý kapitán Ballack nádhernou střelou z přímého kopu. Němce čeká ve čtvrtek v Basileji čtvrtfinále s Portugalskem.

Rakousko 0

Německo 1

Branka: 49. Ballack. Rozhodčí: Mejuto González - Jimenéz, Guadamuro (všichni Šp.). ŽK: Stranzl, Hoffer, Ivanschitz (všichni Rak.). Diváci: 51.428. Poločas: 0:0. Rakousko: Macho - Garics, Stranzl, Hiden (55. Leitgeb), Pogatetz - Harnik (67. Kienast), Aufhauser (63. Säumel), Ivanschitz, Fuchs, Korkmaz - Hoffer. Německo: Lehmann - Friedrich, Mertesacker, Metzelder, Lahm - Fritz (90. Borowski), Frings, Ballack, Podolski (83. Neuville) - Gomez (60. Hitzlsperger), Klose.