26. ledna 2013 16:25 Lidovky.cz > Zprávy > Domov

Nový prezident Zeman: Budu prezidentem dolních deseti milionů

  • Poslat
  • Tisk
  • Redakce
  • 187Diskuse
Mapa výsledků druhého kola prezidentských voleb. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Mapa výsledků druhého kola prezidentských voleb. | foto: ŠimonLidové noviny

Při příchodu Miloše Zemana na briefing burácel celý volební štáb. Kdosi současně troubil na trubku "Ach, synku synku". Před televizní kamery se postavil Zeman se svou dcerou Kateřinou, po pravici mu stála Jiřina Bohdalová. V jeho doprovodu nechyběl například ani zpěvák Daniel Hůlka. Manželka Miloše Zemana sledovala volební výsledky doma u televize.

"V kampani proti sobě hrála Sparta a Slavie, ale teď musíme hrát všichni za jeden tým - národní tým," řekl Zeman na otázku, jak bude stmelovat prezidentskou kampaní polarizovanou společnost. Zeman se v projevu otřel o "bulvární deník MF DNES"

Podle Zemana jsou bulvární ta média, která vyjádřila svou podporu některému z kandidátů (byly to především konzervativní deníky Lidové noviny a Hospodářské noviny a také týdeník Respekt).

"Dovolte mi, abych v první řadě poděkoval všem, co mi dali hlas. Dále bych chtěl panu Schwarzenbergovi poblahopřát k čestnému druhému místu. Jeho voliči projevili své občanství," řekl ihned po příchodu mezi novináře Zeman.

ONLINE ZPRAVODAJSTVÍ SLEDUJTE ZDE:

Volební štáb Miloše Zemana v TOP Hotelu Praha

"Budu se snažit být hlasem všech občanů. Chtěl bych poděkovat svému skvělému týmu a těm, kdo mi vyjádřili před volbami svou podporu a to Jiřině Bohdalové a Kateřině Zemanové, mé dceři." uzavřel Zeman.

Prezidentské volby 2013 - Lidovky.cz
khuKarel Hrubeš
  • 187Diskuse
5 tipů, jak trénovat dětskou pozornost
5 tipů, jak trénovat dětskou pozornost

Věnovat dítěti péči a rozvíjet v něm schopnost koncentrace se vyplatí jak vám, tak jemu. Díky tomu, že bude pozorné ve škole, nebudete muset věnovat tolik času učení doma, což nejspíš potěší vás i vašeho potomka. Vyzkoušejte aktivity, kterými dětskou pozornost posílíte.