Opice ze zoo jsou na útěku už dva měsíce

KURIOZITA

OLOMOUC Už více než dva měsíce postrádá zoologická zahrada na Svatém Kopečku v Olomouci dva samce makaků červenolících. Opice, které utekly už 22. června, se rozdělily a v nedávné době byly spatřeny například v okolí Pohořan či Karlova. Vedení zoo se o jejich zdraví zatím neobává, v přírodě totiž zatím mají dostatek potravy. Od jiných živočichů jim nebezpečí nehrozí, ublížit by jim mohl jen člověk.

Vydání pro Moravu a Slezsko

Vydání| Tato zpráva vyšla v prvním vydání

Regionální mutace| Lidové noviny - Morava

Vstoupit do diskuse

Cesta ke zdravému stárnutí: Otestovaly jsme prémiový komplex Nuvitone PRO pro buněčnou vitalitu
Cesta ke zdravému stárnutí: Otestovaly jsme prémiový komplex Nuvitone PRO pro buněčnou vitalitu

V redakci eMimina si s přibývajícím věkem stále více uvědomujeme, že zdraví a dostatek energie nejsou samozřejmost. Proto jsme se rozhodly na...

Nastavte si velikost písma, podle vašich preferencí.