11. února 2017 15:37 Lidovky.cz > Zprávy > Domov

Oslavy zásnub v Praze muselo ‚krotit‘ mnoho policistů, žena skončila na služebně

Policie - ilustrační foto | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Policie - ilustrační foto | foto:  Michal Sváček, MAFRA

PRAHA Téměř dvě desítky pražských policistů zasahovaly v sobotu po desáté dopoledne v Komořanech, kde se od pátku oslavovaly zásnuby. Ačkoliv šlo o povolenou a předem nahlášenou akci, tamní obyvatelé si stěžovali na hluk a nepořádek, které oslavy provázely.

„Mohu potvrdit, že jsme oznámení přijali. Oznamovatelé si stěžovali na velký hluk. Policie na místo přijela a zjistila, že se jedná o povolenou akci, kde byly asi tři desítky osob,“ řekl serveru Lidovky.cz mluvčí policie Tomáš Hulan. Policie na místě také zjistila, že se akce chýlí ke konci.

Podle serveru Tíseň.tv měla policie vyzvat několik osob, které se pohybovaly mimo oslavu, k předložení dokladů a prokázání totožnosti. Mezi nimi měla údajně být i snoubenka, kterou měla opakovaná výzva policistů rozčílit, policistům údajně i nadávala. Vše podle serveru vyvrcholilo politím jednoho z policistů pivem.

„Jedna osoba na policejní služebně skončila, a to z důvodu přestupku neuposlechnutí výzvy úřední osoby,“ dodal Hulan. Na dotaz, zda šlo skutečně o snoubenku, která měla jednoho ze zasahujících policistů polít pivem, jak uvedl server Tíseň.tv, Hulan odpověděl, že takovou konkrétní informaci nemá.

Najdete na Lidovky.cz