Neděle 14. července 2024, svátek má Karolína
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
130 let

Lidovky.cz

Prostitutka Niky 69 z Hradecka měla pohlavní nemoc, přesto nabízela sex v lesíku

Česko

  12:55
Policie obvinila sedmadvacetiletou prostitutku z Královéhradecka z pokusu těžkého ublížení na zdraví na více lidech a z šíření nakažlivé nemoci. Žena poskytovala sexuální služby nejméně rok, přitom trpí závažnou infekční chorobou, a mohla tak nakazit hodně svých zákazníků. Soudce Okresního soudu v Hradci Králové ji poslal do vazby, hrozí jí až 12 let vězení. ČTK o tom informovala mluvčí krajské policie Ivana Ježková.
Prostitutky, ilustrační foto

Prostitutky, ilustrační foto foto: Shutterstock

Žena své sexuální služby nabízela zájemcům na internetovém portálu www.amateri.cz, případně s doménou .com pod jménem Niky69. „S muži se scházela ve Svinarech u Hradce Králové, kde na zájemce počkala, nasedla k němu do auta a potom společně odjeli k blízkému lesíku, kde s nimi provozovala chráněný i nechráněný sex,“ uvedla Ježková. U prostitutky lékaři v roce 2012 diagnostikovali nakažlivou infekční chorobu a byla poučena o bezpečném sexuálním chování.

Podle svých slov mohla mít měsíčně zhruba 20 zákazníků. Policistům se do současné doby podařilo zkontaktovat pouze 30 mužů, z nichž se pouhých devět přiznalo, že se ženou pohlavní styk skutečně měli.

Policie vyzvala muže, kteří měli se ženou nechráněný pohlavní styk, aby se dostavili i na policii k poskytnutí svědectví. Zaručuje jim plnou diskrétnost. Měli by také absolvovat lékařské vyšetření, aby neohrožovali nejen sebe, ale i zdraví a život svého okolí.

Autor:

Ideální občerstvení na oslavu? Objednali jsme si Ovocný Světozor
Ideální občerstvení na oslavu? Objednali jsme si Ovocný Světozor

Jak už jistě víte, rádi využíváme různé příležitosti ke společným oslavám. A Mezinárodní den dětí byl přesně takovou ideální záminkou, abychom se...