3. února 2017 10:35 Lidovky.cz > Zprávy > Domov

Šestnáct aut si na Kbelské ulici v Praze prorazilo pneumatiky o kryt kanálu

Šestnáct aut si na Kbelské prorazilo pneumatiky o kryt kanálu | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Šestnáct aut si na Kbelské prorazilo pneumatiky o kryt kanálu | foto: Reprofoto

PRAHA Na frekventované Kbelské ulici v Praze si v pátek ráno 16 aut prorazilo pneumatiky o vychýlený kryt kanálu. Doprava musela být svedena do jednoho pruhu, a na místě se tak začaly tvořit kolony. Informoval o tom mluvčí pražské policie Jan Daněk. Nikdo se při nehodách nezranil. Kbelská ulice je jednou z významných dopravních tepen Prahy.

Auta byla poškozena po 06:00 ve směru z centra v úseku poblíž čerpací stanice. „Příčinou byl nezajištěný kanál, do kterého vozidla najela,“ uvedl policejní mluvčí.

Kryt kanálu se podle mluvčí pražské Technické správy komunikací (TSK) Barbory Liškové vychýlil zřejmě kvůli souhře několika jevů, například průjezdu těžkých vozidel a počasí. K sérii proražených pneumatik přispěla podle ní také ranní mlha. TSK nyní na odstranění závady pracuje, kdy bude oprava hotova zatím neví.

ČTK

Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!

Najdete na Lidovky.cz