Neděle 16. června 2024, svátek má Zbyněk
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
130 let

Lidovky.cz

Sex v práci je fajn, láká ČSSD voliče

Česko

  16:34aktualizováno  6. května 10:57
S velmi provokativním předvolebním spotem přišla ČSSD a její Mladí sociální demokraté. Sociální sítě začal zaplavovat jejich odkaz na video, které vzkazuje voličům, že sex je fajn, obzvláště ten na pracovišti.

Předvolební klip Mladých sociálních demokratů. foto: Mladí sociální demokraté

Na videu, které trvá sotva minutu, je nejprve vidět mladá blondýna, která čeká na začátek pracovní pauzy. Po chvíli se zvedne a zmizí za průhlednými dveřmi, kde se se svým milencem začne oddávat sexu.

Vypravěčův hlas nám při tom oznamuje, že sex v práci je fajn. Jen zalituje toho, že v Česku je přes půl milionu nezaměstnaných, kteří si logicky sex v práci nemohou dovolit. A proto nám klip doporučuje volit sociální demokraty.

Server Lidovky.cz se v pondělí pokusil získat stanoviska ke klipu od ČSSD. Jejich tisková mluvčí Eva Gregorová však měla zapnutou jen hlasovou schránku, telefon nebral ani předseda Mladých sociálních demokratů Lukáš Kaucký.

V úterý zveřejnili Mladí sociální demokraté druhé video, v němž představují své teze pro eurovolby. Publikum se snaží nalákat na název Co v "Sexu v práci" nebylo. Na video se můžete podívat ZDE.

Anketa

Jak se vám líbil tento klip?

Velmi dobrý, má šanci oslovit mladé 574
Je vtipný, ale pro volby se nehodí 405
Trapný až sexistický 5072
Autoři: ,