Čtvrtek 9. května 2024, svátek má Ctibor

SOUČET 22. KOLA FOTBALOVÉ LIGY

Bilance: 4-2-2, skóre 10:6.

Kanonýři: 10 - Slepička (Sparta), 9 - Svěrkoš (Ostrava), 8 - L. Došek (Sparta), Magera (Ostrava), Toleski (Slavia), 7 - Vlček (Slavia), Fenin (Teplice), Rajnoch (Ml. Boleslav).

Brankáři s čistým kontem: 11 - Vaniak (Slavia), 9 - Drobisz (Olomouc), Vašek (Ostrava), 8 - Kučera (Č. Budějovice), Slavík (Teplice), 7 - Baránek (Zlín), Špit (Jablonec), Grigar (Sparta), 6 - Daněk (Plzeň), Sňozík (Bohemians 1905).

Diváci: nejvíc na zápase Ostrava - Žižkov (8406), nejméně na utkání Most - Č. Budějovice (1942).

Slovan Liberec 2 Sigma Olomouc 1 Branky: 34. Kerič, 85. Nezmar - 4. Bajer. Rozhodčí: Matějek - Wilczek, Gallo. ŽK: Bílek - Hudec. Diváci: 4900. Poločas: 1:1 Liberec: Zlámal - Matula, Košťál, Polák, Janů - Dočkal, Bílek, Dort, Papoušek (44. Frejlach, 88. Gecov) - Radzinevičius (48. Nezmar), Kerič. Olomouc: Drobisz - Jindřišek, Hudec, Škerle, Heidenreich - Bajer (72. Štěpán), Kaščák, Rossi, Hořava (78. Janotka), Onofrej - Hubník (87. Schulmeister). HODNOCENÍ LN *** ** Baník Ostrava 3 Viktoria Žižkov 0

Branky: 36. a 71. Svěrkoš, 62. Rajtoral. Rozhodčí: Franěk - Kordula, Čecháček. ŽK: Bolf, Otepka - Procházka, Labant. Diváci: 8406. Ostrava: Vašek - Řezník, Neuwirth, Bolf, Čoupek - Rajtoral (85. Ficek), Marek, Otepka (76. Lukeš), Tchuř (83. Zeher) - Svěrkoš, Magera. Žižkov: Bartalský - Šťastný, Labant, Mores, Xavier - Kušnír, Kropík, Procházka, Koukal - Kalod (89. Blaha), Švancara (75. Demjan). HODNOCENÍ LN *** * Viktoria Plzeň 0 FK Teplice 2

Branky: 25. Lukáš, 84. Rosa. Rozhodčí: Makovička - Mencl, Urban. ŽK: P. Knakal, Róth, Petržela - Sabou, Smejkal, Jun. Diváci: 2038. Poločas: 0:1. Plzeň: L. Krbeček - Malcharek, Rada, Knakal, Lecjaks - Petržela Trapp (80. Navrátil), Róth (66. Vrzal) - Sylvestre (46. Psohlavec), Borek - T. Krbeček. Teplice: Slavík - Vidlička, Lukáš, Rosa, Merzič - Mareš, Doležal, Sabou, Verbíř (78. Štohanzl) - Jun (89. Hesek), Smejkal (85. Kaufman). HODNOCENÍ LN * ***

HRDINOVÉ KOLA 1. VÁCLAV SVĚRKOŠ (Ostrava) Dvě ze tří ostravských tref proti Žižkovu putovaly do sítě ze Svěrkošových kopaček. 2. MIROSLAV SLEPIČKA (Sparta) Proti Jablonci dodržel sparťanský kanonýr svoji jarní normu. V pátém utkání po zimní pauze zaznamenal pátý gól. 3. MARTIN LUKEŠ (Ostrava) Sedm měsíců po vážném zranění kolena se záložník Baníku objevil na patnáct minut opět na trávníku.

16. Bohemians 1905 22 3 8 11 16:30 17

Bohemians 1905 1 Mladá Boleslav 1 Branky: 61. Škoda - 77. Holub. Rozhodčí: Jech - Košec, Teuber. ŽK: Rada - Mašek, Řezníček, Táborský, Kalina. Diváci: 6729. Poločas: 0:0. Bohemians: Zich - Karal (36. Marek), Rada, Nikl, Šmarda - Rezek, Morávek, I. Hašek, Bartek (83. Moravec) - Slezák (58. Ordoš), Škoda. Ml. Boleslav: Miller - Ševinský, Rajnoch, Rolko, Kopic - Sedláček (73. Táborský), Hodúr, Kalina, Poláček (29. Mašek) - Řezníček (60. Holub), Kysela. HODNOCENÍ LN ** ** SIAD Most 3 České Budějovice 1

Branky: 15. Webster, 39. Stožický, 66. Procházka - 10. Horejš. Rozhodčí: Mikel - Pelikán, Dobrovolný. ŽK: Stožický, Pešír - Mašát, Žižka. Diváci: 1962. Most: Švenger - Prášil, Webster, Johana, Procházka - Stožický (76. Bogdanov), Gedeon, Pilař, Trubila - Rilke (89. Simpson), Pešir (90+2. Oboya). České Budějovice: Kučera - Leština, Horejš, Homoláč, Žižka - Plocek, Mašát, Svátek, Šíma (71. Mrkvička), Dolejš (64. Jasanský) - Stráský (13. Mezlík). HODNOCENÍ LN *** * 1. FC Brno 0 SK Kladno 0

Rozhodčí: Kocourek - Filgas, Slavík. ŽK: Trousil - Hochmeister. Diváci: 3750. Brno: Lejsal - Švejnoha, Trousil, Petr Pavlík, Siegl - Kuncl (3. Kubáň, 77. Baláž), Polách, Mareček, Střeštík - T. Došek, Simr (46. Lira). Kladno: Roman Pavlík - Bartoš, Killar, Gross, Krob - Zachariáš (78. Jablonský), Hochmeister, Szabo, Brunclík (90. Zoubele), Cigánek - Semerák (72. Kroupa). HODNOCENÍ LN ** **