Sobota 28. ledna 2023, svátek má Otýlie
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Tramvaj v pražském Břevnově přejela ženu. Na místě zemřela

Česko

  17:33aktualizováno  18:41
PRAHA - Srážku s tramvají v pondělí odpoledne v Bělohorské ulici v Praze 6 nepřežila žena. Z místa záchranáři odvezli třiačtyřicetiletou řidičku tramvaje s akutní stresovou reakcí, řekla mluvčí pražské záchranné služby Jana Poštová. Mezi stanicemi Malovanka a Bílá Hora byla zavedena náhradní autobusová doprava, provoz tramvají byl obnoven po zhruba hodině a půl, vyplývá z webu dopravního podniku.

Srážku s tramvají v Bělohorské ulici v Praze 6 nepřežila žena. foto: Repro iDnes.tv

Nehoda se stala mezi zastávkami Drinopol a U Kaštanu kolem 16:30. Hasiči na Twitteru uvedli, že na místo musel být povolán jeřáb. „Žena utrpěla tak závažná poranění, která byla neslučitelná se životem,“ sdělila mluvčí záchranářů.

21.května 2018 v 18:34, příspěvek archivován: 21.května 2018 v 18:40

✅ Tramvaje na Bílou Horu již cca od 18:00 jezdí, provoz na linkách se postupně stabilizuje.

Policisté zjišťují veškeré okolnosti celé události, řekl policejní mluvčí Tomáš Hulan. Tramvajový provoz byl podle dopravního podniku obnoven krátce před 18:00. Minulý týden skončila tragicky nehoda tramvaje, která v úterý srazila v Ječné ulici dva chodce. Oba zhruba šedesátiletí muži zemřeli. V pátek pak tramvaj ve Vršovicích srazila šestaosmdesátiletou chodkyni. Záchranná služba ji převezla v umělém spánku do vinohradské nemocnice s poraněním hlavy a nohou.

21.května 2018 v 17:57, příspěvek archivován: 21.května 2018 v 18:02

DN Bělohorská (Drinopol/ U kaštanu).Došlo ke sražení osoby tramvají. Na místo vyráželi záchranáři, lékař i inspektor.Bohužel u sražené ženy byla zranění neslučitelná se životem. Na místě je koroner.Řidičku tramvaje, 43let záchranáři po ošetřeni odvážejí s akutní stresovou reakcí.

Autor:

Mohlo by vás zajímat