Získejte všechny články mimořádně
    jen za 49 Kč/3 měsíce

STATISTIKY ZÁPASŮ 6. KOLA HOKEJOVÉ TIPSPORT EXTRALIGY

Litvínov - Ml. Boleslav 4:1

Branky a nahrávky: 7. Pojkar (Kracík), 17. Lukeš (Švarný, V. Hübl), 35. Jánský (Jenáček, Jareš), 60. V. Hübl (Kubinčák, Lukeš) -49. Žabka (Vrbata). Rozhodčí: Hribik, Souček - Prchal, Kis. Vyloučení: 9:9. Využití: 1:1. Diváci: 3761. Třetiny: 2:0, 1:0, 1:1.

Litvínov: J. Hübl - Kroupa, Švarný, Jareš, Pojkar, Kubát, Gula, Kousalík - Lukeš, V. Hübl, Kubinčák - Jánský, Vopat, Travníček - J. Černý, Kracík, Jenáček - Rindoš, Gerhát, Majdan. Trenéři: Reichel a Kučera.

Mladá Boleslav: Valent - Žabka, Jindra, Marušák, Lehikoinen, Hay, Macháček, Duben - Milroy, Divíšek, Boháč - Fabuš, Macho, L. Pabiška - Bahenský, Vrbata, Matějovský - Nouza, Gajovský, Handlovský. Trenéři: Tlačil a Gudas.

Zlín - Třinec 3:2sn

Branky a nahrávky: 8. Důras (Galvas, T. Sýkora), 20. Hamrlík (Galvas, Leška), rozhodující nájezd Leška - 38. V. Polák (Lojek, Bonk), 48. Zíb (Hudec, Polanský). Rozhodčí: Kubuš, Orszag (oba SR) - Gebauer, Lederer. Vyloučení: 5:9, navíc Hrabal a Zíb (oba Třinec) 10 min. Využití: 1:0. Diváci: 4265. Třetiny: 2:0, 0:1, 0:1 - 0:0.

Zlín: Sedláček - Hamrlík, Linhart, Švrček, Galvas, Míka, Řezníček, Lučka, Bořuta - Balaštík, Leška, Köhler - Důras, T. Sýkora, I. Rachůnek - Sivák, Balán, Kubiš - Holík, Roman Vlach, F. Čech. Trenéři: Venera a Rostislav Vlach.

Třinec: Vojtek - Krajíček, Hrabal, Zíb, S. Hudec, Lojek, Vágner, Cartelli, P. Hořava -Kohn, Polanský, M. Růžička - D. Květoň, McGregor, Adamský - V. Polák, Bonk, Varaďa -Hrňa, Peterek, Mičulka. Trenéři: Marek a B. Kopřiva.

Vítkovice - Plzeň 6:1

Branky a nahrávky: 11. Huna (Burger, Malík), 29. Barinka (Trnka, Pohl), 33. Huna (Káňa, Burger), 49. Káňa (Huna), 52. Káňa z trestného střílení, 55. Ujčík - 51. M. Heřman (Petruška). Rozhodčí: Jeřábek, Hodek - Bryška, Dřínovský. Vyloučení: 7:9. Využití: 4:0. Diváci: 4422. Třetiny: 1:0, 2:0, 3:1. Vítkovice: Málek - Punčochář, Barinka, Ovčačík, Trnka, Malík, Voráček, Rehák - Huna, Burger, Svačina (38. Šedivý) - Ujčík, Húževka, J. Sýkora - Pohl, Vrána, Klimek - Szturc, Strapáč, Káňa. Trenéři: Trličík a Moták.

Plzeň: Přikryl - Slaney, Jiří Hanzlík, Jeřábek, Modrý, Dresler, Frolo, St. Pierre - Vostřák, Straka, Vlasák - Langfeld, Lammers, Johnson - M. Heřman, Jan Kovář, Dvořák -Obdržálek (35. Petruška), Tvrdík, Pitule.

Trenéři: Jelínek, Razým a Pejchar.

Č. Budějovice - Pardubice 3:2sn

Branky a nahrávky: 42. L. Květoň (Gulaš, Mertl), 43. Vydarený (Snopek, Kašpařík), rozhodující nájezd Gulaš - 27. Zohorna (Rákos), 27. Bartek (Zohorna, Pivko). Rozhodčí: Mikula, Polák - Poruba, Vengřín. Vyloučení: 4:7. Využití: 1:0. Diváci: 4996. Třetiny: 0:0, 0:2, 2:0 - 0:0.

České Budějovice: Jakub Kovář - Snopek, Vydarený, Ptáček, Melichar, Novák, Šulc, Tůma - Kuchejda, Šimánek, Podlešák - Gulaš, Mertl, L. Květoň - Martynek, Kašpařík, Pletka - M. Pšurný, Červený, R. Pšurný. Trenéři: F. Výborný a Kupka.

Sparta - Brno 3:4sn

Branky a nahrávky: 11. Broš (Gulaši, Kůrka), 37. Smoleňák (O’Brien), 44. Philipp (Hromas, J. Hlinka) - 11. Hubáček (Brabenec), 24. Kvapil (Stehlík), 33. Balej (R. Hruška, Kvapil), rozhodující sam. nájezd Brabenec. Rozhodčí: Hrubý, Šindler - Lhotský, Rozlílek. Vyloučení: 3:6. Využití: 0:1. Diváci: 5522. Třetiny: 1:1, 1:2, 1:0 - 0:0.

Předehráno: Kladno - Karlovy Vary 1:2, Liberec - Slavia 1:4.

7. kolo - zítra: 15.00 HC Slavia Praha - HC Energie Karlovy Vary, 16.40 HC Vagnerplast Kladno - HC Vítkovice Steel, 17.00 PSG Zlín - HC Benzina Litvínov, HC Kometa Brno - Bílí Tygři Liberec, HC Oceláři Třinec -HC Mountfield České Budějovice, 18.00 HC Eaton Pardubice - HC Plzeň 1929, 19.00 BK Mladá Boleslav - HC Sparta Praha.

14. HC Vagnerplast Kladno 6 0 0 1 5 12:23 1

Pozn.: Za názvem klubu jsou počet odehraných zápasů, výhry, výhry v prodloužení, prohry