Ten, kdo tu informaci vynesl, má jít sedět, říká bývalý šéf rozvědky o Zemanovi. ‚Celé je to prezidentova hloupost‘

Premium

Miloš Zeman | foto:  Michal Růžička, MAFRA

Roky pracoval v BIS. V letech 2004 až 2006 vedl civilní rozvědku. Generál ve výslužbě Karel Randák v rozhovoru pro Lidovky.cz popsal, jak snadno se prezident Miloš Zeman kvůli kontroverznímu spolupracovníkovi Martinu Nejedlému mohl dostat do hledáčku tajné služby. Stačilo, aby si neohlídal, od koho má mobil.

„Má si telefon půjčovat od seriózních lidí, u kterých nehrozí, že by mohli být podezřelí z činnosti, která by zavdávala BIS nebo policii důvod k odposlechu,“ komentuje Randák nejnovější skandál s odposlechy v okolí hlavy státu.

Vyzkoušejte siPremium za polovinu

S reklamou Bez reklam

Měsíční

49
99 Kč
Předplatit
Ušetříte 50 Kč

Roční

690
989 Kč
Předplatit
Ušetříte 30 %
 
• Pro všechny 1 000 Kč na dovolenou
• Hrajete o 10 000 Kč na dovolenou

Dvouleté

1 889
Předplatit
Nejvýhodnější
Ušetříte 20 %
• Pro všechny 1 000 Kč na dovolenou
• Hrajete o 10 000 Kč na dovolenou

Měsíční

199

Roční

1 990
Předplatit
Ušetříte 398 Kč oproti
měsíčnímu předplatnému
• Pro všechny 1 000 Kč na dovolenou
• Hrajete o 10 000 Kč na dovolenou

Dvouleté

3 690
Předplatit
Ušetříte 1 086 Kč oproti
měsíčnímu předplatnému
• Pro všechny 1 000 Kč na dovolenou
• Hrajete o 10 000 Kč na dovolenou

Připojte se ještě dnes a získejte:

  • Neomezený přístup k obsahu iDNES.cz, Lidovky.cz a Expres.cz
  • Více než 50 000 prémiových článků od renomovaných autorů
  • Přístup k našim novinám a časopisům online a zdarma ve čtečce
Více o iDNES Premium
Máte už předplatné? Přihlásit se
Vstoupit do diskuse (39 příspěvků)
Nastavte si velikost písma, podle vašich preferencí.