jen za 89 Kč/měsíc

Třinec uspěl po nájezdech

HOKEJ

ZNOJMO Hokejisté Znojma prohráli v předehrávaném utkání 27. kola extraligy po samostatných nájezdech s Třincem 2:3. Domácí Orli sice dvakrát vedli, Ocelářům se ale podařilo tři minuty před koncem třetí třetiny po Moravcově střele vyrovnat.

Výsledek 27. kola: Znojemští Orli - Oceláři Třinec 2:3 sn. Branky a nahrávky: 10. M. Růžička (Plášek), 38. Meidl (Čachotský) - 21. Balej (D. Moravec), 57. D. Moravec (Vosátko), rozhodující nájezd Polanský. Rozhodčí: Jeřábek - Guth, Křivský. Vyloučení: 2:5. Bez využití. Diváci: 2035. Třetiny: 1:0, 1:1, 0:1 - 0:0.

Dnešní program 27. kola: 17.00 Vítkovice - Ml. Boleslav, 17.30 Plzeň - Zlín, Litvínov - Sparta Praha, 18.00 Karlovy Vary -Pardubice, 18.30 Liberec - Kladno.