Čtvrtek 30. června 2022, svátek má Šárka
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

VIDEO: Polozvedák, direkt i mezihra. Bitka v Zemanově štábu pohledem boxera

Česko

  15:13
PRAHA - Sobotní útok na novináře ve štábu prezidenta Miloše Zemana šetří policie. Bývalý boxer Karel Slezák zaútočil pěstmi na kameramana Alexandra Šulce. Server Lidovky.cz v nadsázce „boxerský souboj“ rozebral z hlediska taktiky i způsobu.

Ve štábu Miloše Zemana v pražském TOP hotelu se atmosféra vyostřila v okamžiku, kdy přijela záchranná služba, aby ošetřila muže, který ztrácel vědomí. Tím byl Zemanům sympatizant a publicista Milan Rokytka.

V jeho přítomnosti se pohyboval mimo jiné také třiasedmdesátiletý podnikatel Karel Slezák, který byl na místě coby akreditovaný novinář. Když se snažil vytlačit své točící „kolegy“ mimo sál, dostal se do ostrého sporu s kameramanem IDNES.cz Alexandrem Šulcem.

Konflikt vyvrcholil tím, že Slezák na Šulce zaútočil pěstmi. Na hodnocení této boxerské vložky z čistě sportovního pohledu se můžete podívat ve videu.

Dle pohybů Slezáka lze vytušit, že má za sebou boxerskou minulost, dle dostupných materiálů i osloveného českého historika na tento sport Ladislava Nohavičky, ale na špičkové úrovni (extraliga, či reprezentace) ve své době nezápasil.

Pěstní souboj, který Šulc odnesl oteklou tváří a doporučením na nošení krčního límce, vzbudil obrovskou pozornost na sociálních sítích. Pochopitelně také v komunitě bojových sportů. 

Nadané děti mají společné rysy. Rodiče to někdy nepoznají, říká expert Mensy

Premium Pouhá dvě promile populace – tedy jenom jeden člověk z pěti set – má IQ vyšší než 150. Zhruba každý padesátý má přes...

Cesta do Chorvatska 2022: Jak projet rozkopané Slovinsko a tankovat v Maďarsku

Premium Dobrá zpráva pro dovolenkáře mířící autem na Jadran. Cesta byla letos hladká, na nejrychlejší trase přes Vídeň, Graz...

Ekonomie hlouposti: počet hlupáků „v oběhu“ je vyšší, než si myslíte

Premium Hloupí lidé patří ekonomicky k nejnebezpečnějším. Za hloupé je třeba považovat ty, kteří škodí druhým i sobě samým. V...

Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!

Mohlo by vás zajímat