Pacienty s koronavirem bude možné převézt do německých nemocnic. Babiš už jednal s Merkelovou![]() |
Nyní je situace opačná. Telefony u záchranářů skoro nepřestávají zvonit, lidé se bojí, aby na ně v přetížených nemocnicích vůbec zbylo místo.
Ilustrační foto. | foto: ČTK
Pacienty s koronavirem bude možné převézt do německých nemocnic. Babiš už jednal s Merkelovou![]() |
Nyní je situace opačná. Telefony u záchranářů skoro nepřestávají zvonit, lidé se bojí, aby na ně v přetížených nemocnicích vůbec zbylo místo.
Připojte se ještě dnes a získejte: