6. července 2018 9:58 Lidovky.cz > Zprávy > Kultura

‚Moje verze Pec nám spadla!’ Mick Jagger zazpíval v češtině dětskou písničku

Mick Jagger zazpíval dětskou písničku Pec nám spadla. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Mick Jagger zazpíval dětskou písničku Pec nám spadla. | foto: Instagram - Mick Jagger

Praha Zpěvák Mick Jagger z britské rockové kapely The Rolling Stones ve čtvrtek sdílel na Instagramu video, ve kterém zpívá známou českou písničku Pec nám spadla. Kapela ve středu v Praze odehrála koncert pro zhruba padesát tisíc fanoušků.

Příspěvek Micka Jaggera vidělo za 12 hodin přes 200 tisíc fanoušků. „Moje verze české písničky Pec nám spadla!“ uvedl Jagger na Instagramu. V nahrávce pak Jagger zpívá dvakrát dokola refrén známé české písničky.

My version of the Czech song pec nam spadla!

Příspěvek sdílený Mick Jagger (@mickjagger),

Fanoušci na Jaggerovu verzi písničky reagovali převážně nadšeně a to ve všech jazycích, nejen v češtině. Někteří ovšem poukázali na to, že písničku v češtině letos nazpívala i jiná, neméně známá kapela. 

Kytarová legenda Keith Richards je v kapele od jejího založení v roce 1962.
Mick Jagger.

České fanoušky verzí populární písničky odměnila na svém pražském koncertu letos v dubnu i skupina Metallica, která předvedla cover verzi Mládkovy písničky Jóžin z Bažin. 

Rolling Stones odehráli ve středu v pražských Letňanech koncert pro zhruba 50 tisíc fanoušků. V hlavním městě se představili po páté, jednou vystoupili v Brně.

Lenka Čechová

VIDEO: Tři recepty na jednoduché pudinkové dorty
VIDEO: Tři recepty na jednoduché pudinkové dorty

Pudink v hrníčku je klasika, zkuste z něj ale vykouzlit ještě větší dobroty. Co třeba tříbarevnou bábovku, koláčky v zapékací misce anebo dort, kterým okouzlíte na každé dětské oslavě.