Úterý 2. března 2021svátek má Anežka 9 °C skoro jasno Předplatné LN
Lidovky.cz > Zprávy > Lidé

Liz Taylorová se podeváté vdává, bere si hledače talentů

Elizabeth Taylor | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Elizabeth Taylor | foto: Reprofoto

LOS ANGELES/PRAHA Někdejší královna filmových pláten a jedna z nejlépe placených hollywoodských hereček všech dob Elizabeth Taylorová byla v životě provdaná celkem osmkrát a americká média nyní toužebně očekávají, kdy „do toho praští“ podeváté.

Novým nastávajícím držitelky dvou Oscarů je podle magazínu US Weekly bezmála o třicet let mladší Jason Winters – šéf známé losangeleské společnosti Sterling Winters Management, jež se věnuje hledání talentů a jejich dodávání produkci. Devětačtyřicetiletý hollywoodský agent v minulosti Taylorovou často doprovázel na společenské akce, nikoho však nenapadlo, že by jejich vztah mohl být více než přátelský. Dost možná proto, že byl Winters v kruzích smetánky amerického zábavního průmyslu doposud považován za gaye.

Vše se nakonec provalilo skrze článek vyhlášené bulvární sloupkařky Liz Smithové, jíž se Taylorová svěřila, že je Winter "jedním z nejúžasnějších lidí, jaké kdy poznala". "A proto ho miluji," dodala. Kdy a kde si však pár řekne své "ano", zatím není známo.

Elizabeth Taylorová: osm mužů, devátá svatba.
 
Štěstí měl přinést Michael Jackson
Poprvé se Taylorová vdávala již v osmnácti letech, a sice za hotelového magnáta Conrada Hiltona juniora. Po jeho boku však nevydržela ani rok. Zato s hercem Michaelem Wildingem žila pět let a z jejich manželství se narodili synové Michael Howard a Christopher Edward. Po rozvodu se vdala za producenta Mika Todda, který však rok po svatbě zahynul na palubě letounu. Z krátkého, leč šťastného manželství se jim narodila dcera Elizabeth Frances.

Pět let strávila Taylorová ve svazku se zpěvákem Eddiem

Svatby Elizabeth Taylorové:

1. dědic hotelu Conrad Hilton (1950–1951 – rozvod)
2. herec Michael Wilding
(1952–1957 – rozvod)
3. producent Mike Todd
(1957–1958 – ovdověla)
4. zpěvák Eddie Fisher
(1959–1964 – rozvod)
5.–6. Richard Burton
(1964–1974, 1975–1976 -rozvod) 7. senátor John Warner
(1976–1982 – rozvod)
8. zedník Larry Fortensky
(1991–1996 – rozvod)
9. hledač talentů Jason Winters (2010 ?)

Fisherem. Žádali spolu o adopci dcery Marii, již si však po rozvodu osvojil až Taylorové další manžel – herec Richard Burton. Po jeho boku žila nejprve deset let, rok po rozvodu se znovu vzali, ale tentokrát už spolu vydrželi jen rok. Šest let trvalo manželství se senátorem Johnem Warnerem a nakonec si v devětapadesáti letech vzala o dvacet let mladšího zedníka Larryho Fortenského. Štěstí jim měl přinést obřad na ranči Neverland zpěváka Michaela Jacksona, jenž byl blízkým přítelem Taylorové. Rozvedli se však za pět let.

Kvůli osteoporóze kombinované s onemocněním srdce se Taylorová na filmovém plátně neobjevila již patnáct let, nadále však vydělává miliony dolarů díky vlastní hojně prodávané řadě parfémů.

Jací jsme v posteli podle hvězd? Blíženci experimentují, Štíry sex ovládá

Volný vznesl námitky k disciplinárnímu řízení. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium O lásku je třeba pečovat stejně jako o zdraví. Proto se oslava svátku zamilovaných, který připadá na 14. února, zdá...

Policie vyklízí Hlavní nádraží. Jeho obyvatelé si našli nový „Sherwood“

Volný vznesl námitky k disciplinárnímu řízení. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Narkosvět v legendárním parku u pražského hlavního nádraží, kterému všichni přezdívají Sherwood, se proměňuje a...

Umírají mladší lidé a my s tím nemůžeme nic dělat, říká šéf KARIM o covidu

Volný vznesl námitky k disciplinárnímu řízení. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium V plzeňské fakultní nemocnici prudce stoupá počet hospitalizovaných s covidem-19. Zatímco v podzimní vlně šlo o...

Staňte se jednou ze 30 testerek a vyzkoušejte novinku HiPP 2 BIO Combiotik®
Staňte se jednou ze 30 testerek a vyzkoušejte novinku HiPP 2 BIO Combiotik®

Už žádné odměřování správného poměru instantního mléka, převařování vody a čekání na její zchladnutí. Tekuté mléko HiPP 2 BIO Combiotik® je...