11. března 2014 15:00 Lidovky.cz > Zprávy > Lidé

Mám umělá jen prsa a nos, přiznala se Dara Rolins

Dara Rolins přichází k Obvodnímu soudu pro Prahu 2. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Dara Rolins přichází k Obvodnímu soudu pro Prahu 2. | foto: ČTK

Jen prsa a nos. Slovenská zpěvačka Dara Rolins přiznala na svém facebookovém profilu, kolik plastik skutečně má. Aby sebrala vítr z plachet všem, kteří o plastikách spekulují, rovnou o plastikách veřejně napsala.

O plastikách mluví Rolins zcela otevřeně, proto když na Slovensku začali znovu spekulovat, co všechno si nechala vylepšit, zareagovala Facebooku. "Ano, mám operovaný nos. A ta druhá operace nosu, o které se píše, proběhla asi před deseti lety. A mám udělaná i prsa," napsala Rolins.

"Pak se někde psalo, že mám umělé bradavky. Brrrrr. Nikdy jsem neměla problém o těchto věcech mluvit, proto nevidím důvod, proč bych měla najednou mlžit. Zklamu všechny, kteří mě mají za ženu posedlou dokonalostí a plastikami. Nos a prsa vám musí stačit. Žádné další zákroky na mém těle neproběhly a po žádných jiných ani netoužím," dodala na facebookovém profilu.

apeAlena Pecháčková