21. února 2018 13:31 Lidovky.cz > Zprávy > Lidé

Moderátor Leoš Mareš se opět oženil, vzal si bývalou módní redaktorku Koblížkovou

Přítelkyně Leoše Mareše Monika Koblížková v Karlových Varech. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Přítelkyně Leoše Mareše Monika Koblížková v Karlových Varech. | foto: Ladislav Křivan, MAFRA

Litomyšl Leoš Mareš se podruhé oženil. Na zámku v Litomyšli si vzal svou přítelkyni Moniku Koblížkovou, se kterou byl zasnoubený od loňského října. Informoval o tom server iDnes.cz. Podle deníku Blesk na místě byli jen rodiče páru a svědci.

„Mohu potvrdit, že jsem v úterý jako oddávající absolvoval v piaristickém kostele malou svatbu. Nic víc, nic méně,“ napsal serveru iDnes.cz tamní starosta.

Mareš se v květnu 2017 rozvedl se svou první manželkou Monikou, a to po devíti letech manželství. Podle iDnes.cz spolu však nežili již od roku 2010, kdy moderátor od manželky údajně odešel kvůli vztahu s vicemiss Hanou Svobodovou. Vztah s Koblížkovou Mareš začal téměř před před třemi lety. Pár se zasnoubil před čtyřmi měsíci v Mariánských Lázních.

Lidovky.cz

Jak vypadá sex po narození dětí? Realita je krutá, přiznávají rodiče
Jak vypadá sex po narození dětí? Realita je krutá, přiznávají rodiče

Je mi 20, jemu bude 30. Tvrdí ze ja mám sex na prvním místě, ale on už ne.. je pravda ze změnil práci. Je ridic. Predtim ale dělal náročnější práci a sex ještě byl několikrát týdne. Teď stěží jendou a to ještě on si nevzpomene ani měsíc…