4. ledna 2017 7:33 Lidovky.cz > Zprávy > Lidé

Padesátileté zpěvačce Janet Jacksonové se narodilo první dítě

Zpěvačka a sestra zesnulého Michaela Jacksona Janet Jacksonová. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Zpěvačka a sestra zesnulého Michaela Jacksona Janet Jacksonová. | foto: AP

LOS ANGELES Zpěvačka Janet Jacksonová, sestra zesnulého krále popu Michaela Jacksona, v úterý porodila první dítě, chlapce pojmenovaném Eissa. Uvedl to odborný časopis People s odvoláním na zástupce 50leté americké umělkyně. „Janet Jacksonová a její manžel Wissam Al Mana s nadšením vítají svého syna Eissa Al Mana,“ uvedl zástupce. Porod podle ně proběhl bez problémů. Místo porodu ale neupřesnil.

Jacksonová, jejíž slavný bratr zemřel ve věku 50 let v roce 2009, již dříve opakovaně řekla, že doufá v potomka, který by pokračoval v jejím odkazu. Uvedla také, že své otěhotnění vkládá do rukou Boha, který rozhodne, zda se tak má stát, napsal kdysi britský deník Daily Mirror.

Jacksonová během dosavadní hudební kariéry získala kromě jiného šest cen Grammy, nominaci na Oscara a desítky nominací na American Music Awards, MTV Video Music Awards či Billboard Music Awards. Jako herečka se objevila například ve filmu Zamilovaný profesor nebo Malcolm X.

ČTK

Najdete na Lidovky.cz