18. března 2013 19:46, aktualizováno  20:43 Lidovky.cz > Zprávy > Lidé

Legendární sjezdařka Vonnová a golfista Woods přiznali: Jsme pár

Lindsey Vonnová a Tiger Woods. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Lindsey Vonnová a Tiger Woods. | foto: Reuters

NEW YORK Americká lyžařka Lindsey Vonnová a golfista Tiger Woods přiznali, že tvoří pár. Olympijská vítězka ve sjezdu o vztahu informovala na sociální síti facebook, bývalý první hráč světa na svých internetových stránkách dokonce zveřejnil několik společných fotografií.

"Asi to nebylo nejlépe střežené tajemství, ale ano, chodím s Tigerem Woodsem," napsala osmadvacetiletá Vonnová. "Lindsey a já jsme byli nějakou dobu přátelé, ale v posledních měsících jsme se sblížili a dali jsme se dohromady," přidal Woods.

O vztahu čtyřnásobné vítězky Světového poháru a sedmatřicetiletého Woodse se spekulovalo již delší dobu. Zejména poté, co vítěz 14 turnajů kategorie major poslal pro Vonnovou soukromé letadlo, aby mohla po zranění na mistrovství světa ve Schladmingu odletět do Ameriky na operaci.

Lindsey Vonnová.

Lindsey Vonnová.

Tiger Woods

Tiger Woods

Vonnová i Woods už za sebou mají jedno manželství. Lyžařka se v roce 2011 rozešla s Thomasem Vonnem, se kterým žila čtyři roky a letos v lednu bylo ukončeno rozvodové řízení.

Okolnosti Woodsova rozchodu se švédskou modelkou Elin Nordegrenovou, se kterou má dvě děti, byly o poznání bouřlivější. V roce 2009 totiž vyšlo najevo, že golfista ženu během pětiletého manželství několikrát podvedl. Woods a Nordegrenová se rozvedli v srpnu 2010.

ČTK, Lidovky.cz

ROZHODNUTO: Obědy zdarma budou jen pro některé děti
ROZHODNUTO: Obědy zdarma budou jen pro některé děti

Několikaměsíční dohady jsou u konce. Vláda rozhodla, že obědy ve školách zdarma se nebudou týkat každého. Kdo na ně dosáhne a kolik to bude stát?

Najdete na Lidovky.cz