15. července 2016 12:33 Lidovky.cz > Zprávy > Lidé

Zpěvák Rolling Stones Jagger čeká osmého potomka s pátou ženou

Legendární britská rocková kapela Rolling Stones | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Legendární britská rocková kapela Rolling Stones | foto: Reuters

Londýn Zpěvák britské rockové skupiny Rolling Stones Mick Jagger očekává narození svého osmého potomka. Podle webu deníku The Daily Telegraph to uvedl zpěvákův mluvčí. Potvrdil tak informace médií o těhotenství Jaggerovy 29leté přítelkyně, americké baletky Melanie Hamrickové.

S Hamrickovou se Jagger sblížil po tragické smrti své partnerky L’Wren Scottové, která v roce 2014 spáchala sebevraždu. Žili spolu třináct let.

Mick Jagger má ve svých dvaasedmdesáti letech již sedm dětí se čtyřmi různými ženami - Marshou Huntovou, Biancou Jaggerovou, Jerry Hallovou a Lucianou Gimenez Moradovou. Má také pět vnoučat. V roce 2014 se stal pradědečkem, když jeho vnučka Assisi, dcera Jade Jaggerové, porodila holčičku.

Není jediným členem kapely, který se stává otcem v pozdním věku. Jeho kolega Ronnie Wood se ve svých osmašesedátistal před dvěma měsící otcem vnoučat, když jeho manželka Sally Humphreys porodila dvojčata.

Kapela Rolling Stones ukončila nedávno své latinskoamerické turné, v rámci něhož odehrála 25. března i historicky první koncert na Kubě. Koncert se uskutečnil tři dny po historické návštěvě, kterou na Kubě podnikl americký prezident Barack Obama.

ČTK

Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!