Čtvrtek 13. června 2024, svátek má Antonín
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
130 let

Lidovky.cz

Kancelář Blaník na podzim nahradí sitcom Autobazar Monte Karlo

Kultura

  12:10
PRAHA - Internetová televize Stream.cz připravuje nový komediální seriál Autobazar Monte Karlo. V roli majitele provinčního podniku se objeví Petr Čtvrtníček, kterého doplní Jaroslav Plesl jako mechanik Bóďa nebo Lucie Polišenská v roli asistentky Bubliny. Dvanáctidílná série v podzimním schématu nahradí populární Kancelář Blaník, informoval v pondělí Seznam, majitel internetové televize Stream.cz.

Petr Čtvrtníček foto: Lidové noviny

Sitcom je pokračováním spolupráce s produkční firmou Negativ. „Po třech sériích Kanceláře Blaník jsme se s tvůrčím týmem dohodli na podzimní pauze a pokračování čtvrté řady od začátku příštího roku. Současně jsme ale přijali další seriálovou výzvu a pustili se s částí scenáristického týmu do nového sitcomu,“ uvedl producent Milan Kuchynka.

Ve Varech se natáčel poslední díl Kanceláře Blaník. Tonda v něm prodal hotel Thermal

Autobazar Monte Karlo vzniká pod režisérskou taktovkou Jana Prušinovského, který má za sebou například seriály Okresní přebor, Čtvrtá hvězda nebo sociální drama Kobry a užovky. Inspirací sitcomu jsou podle autorů těžko uvěřitelné historky, které vyprávějí samotní zákazníci. „Nejbohatší zkušenosti má v tomto směru Petr Čtvrtníček, který už stihl vystřídat asi třicet aut, přičemž devětadvacet z nich byly ojetiny. Ta kódovaná hantýrka, triky a divadýlko se jen tak nevidí. Když se člověk dokáže povznést nad to, že je při nákupu zánovního vozu s největší pravděpodobností právě okrádán, náramně se u toho pobaví,“ uvedl šéfproducent Stream.cz Lukáš Záhoř.

Seriál Autobazar Monte Karlo uvede internetová televize Stream.cz v září. V dalších rolích se objeví například Leoš Noha, Lenka Krobotová nebo Eva Nosálková.

Autor: