Středa 30. listopadu 2022, svátek má Ondřej
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Emgeton Enzo – 3G mobil na 2 SIM karty

Věda

  7:08
Společnost Bell Technology uvádí na trh nový mobilní přístroj, který se může pyšnit přívlastkem manažerský, obsahuje však i bohatou multimediální výbavu.

Emgeton Enzo. foto: Bell TechnologyReprofoto

Emgeton Enzo podporuje funkci DUAL SIM umožňující vložit do telefonu 2 SIM karty a používat je nezávisle na sobě. Díky novému chipsetu od společnosti Qualcomm mobil pracuje také v sítích 3G, na což upozorňuje přední VGA kamerka pro videohovory. Pro fotografování je naopak určen  2MPx fotoaparát s možností natáčení videa. Základem telefonu, jehož rozměry činí 107 x 49 x 17 mm, je obrazovka s 2,2“ a standardním QVGA rozlišením. Hmotnost má hodnotu 109 gramů.Telefon se specializuje rovněž na přehrávání hudby, neboť v něm uživatel nalezne MP3/video přehrávač převzatý z modelů Emgeton E-Cult. Ten podporuje celou řadu formátů a umožňuje i přehrávání hudby na pozadí, automatické přerušení hudební produkce během telefonátu, ekvalizér či možnost tvorby playlistů. Veškeré soubory lze ukládat do 50MB vnitřní paměti či na paměťovou kartu microSD, která může mít velikost až 4 GB.

Při telefonování mají uživatelé možnost uložit do paměti přístroje až 1 000 vícepoložkových kontaktů, které telefon zobrazuje současně s kontakty z obou vložených SIM karet, nechybí ani jejich synchronizace s počítačem. Pro organizaci času slouží budík, kalendář, úkolovník a poznámky. Součástí telefonu je také internetový prohlížeč.

Emgeton Enzo bude v prodeji v síti obchodních partnerů společnosti Bell Technology během dubna letošního roku, doporučená cena přístroje byla stanovena na 7 990 včetně daně.

Autor:

Jak neztloustnout po křupkách? Vyhrajte degustační sadu červíků WormUP
Jak neztloustnout po křupkách? Vyhrajte degustační sadu červíků WormUP

Honí vás mlsná? Co místo bramborových chipsů sáhnout po červících? Budete se divit, ale takhle pochoutka se skvěle hodí pro narozeninové oslavy,...