Sobota 9. prosince 2023, svátek má Vratislav
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Rozmazlujte se s únorovým YOPem

Věda

  8:40
Jakým levným příslušenstvím k telefonu rozmazlíte svůj mobil? (A sebe!) První odolný samsung a za tři tisíce. Byli jsme na největší výstavě spotřební elektroniky. Heroes můžete mít i ve svém mobilu.

Únorový Yop foto: Ondřej Pohl, Lidovky.cz

Svět bez drátů - to je přítomnost a především budoucnost doplňků k mobilním telefonům.
Únorový YOP vám přinese tipy na zajímavé příslušenství různého druhu, otestovali jsme velmi zajímavě vypadající reproduktor – kouli od Sony Ericsson, ale třeba také přenosné HF sady do auta.

MOBILNÍ TELEFONY - recenze

V časopise recenzujeme devět mobilních telefonů, každý si najde to své. Upozornit musíme aspoň na některé, máme něco pro sportovce, elegány i hudební fajnšmekry.

Samsung M110
Zkuste si vzít svůj fešácký mobil na několikadenní trek v horách. Většina přístrojů takový výlet nepřežije bez úhony, odolný Samsung M110 ale tady teprve začíná. Navíc za něj nedáte víc než tři tisíce korun.

únorový YOP

Nokia 6555
Rozevírací mobily Nokie patří dnes k nejelegantnějším přístrojům na trhu. A myslí na muže i ženy, do boje o vaši přízeň proto vyráží hned ve čtyřech barevných variantách.

únorový YOP

Sony Ericsson W960i
Sony Ericsson stále s chytrými telefony s otevřeným operačním systémem trochu šetří. Jeho nejlepší model to navíc na první pohled nedává téměř najevo, jde totiž o nejvybavenější hudební telefon řady Walkman. A nezklame ani jako pracovní nástroj.

únorový YOP


AUDIO & VIDEO


Veletrh CES 2008
Buďte tencí, bezdrátoví, mobilní a buďte zelení. To je hlavní poselství největší světové akce zabývající se spotřební elektronikou. Ve velké fotoreportáži YOPu shrneme trendy, které se na CESu objevily a které budou pro následující rok určující.

únorový YOP

Rozehrajte (nejen) počítač
Možná u počítače nepotřebujete prostorový šestikanálový zvuk a stačí vám kombinace dvou kvalitních reproduktorů a jednoho basového boxu. Připravili jsme pro vás test takových levných 2.1 audiosoustav. Navíc je použijete i pro svůj MP3 přehrávač.

únorový YOP

JAVA HRY

Jako vždy najdete v YOPu recenze na 10 nových Java her. A rozhodně musíme upozornit na hru, jejíž hrdiny znáte z televiz...

Heroes: The Official Mobile Game
Pro fanoušky seriálu je tato hra asi povinnou výbavou mobilu, ostatní hráči si ale jistě rádi zahrají kvalitní mlátičku, která je okořeněna několika logickými pasážemi a leteckými úrovněmi. A díky hře se můžete podívat do budoucnosti povedeného seriálu. Hrdinové přicházejí...

únorový YOP

A NA ZÁVĚR...


Takhle vybral Michal Dvořák
Jaké přístroje používají známé osobnosti? Na to se ptáme a budeme ptát v každém čísle YOPu. Tentokrát jsme vyzpovídali hudebníka Michala Dvořáka.

únorový YOP

Autor:

Aby byly potraviny čerstvé: Soutěžíme o chladící kapsy od Nowaca
Aby byly potraviny čerstvé: Soutěžíme o chladící kapsy od Nowaca

Chladící tašky jsou užitečné pro udržení potravin a nápojů chladných, když jste mimo domov. Jsou skvělé i pro každodenní použití, například při...